2752
2734
عنوان

امروز بچم بدنیا اومد ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 1844 بازدید | 131 پست

اصلا عجله نکن 

کم کم همه چیز روبه راه میشه .سردرگمی و درد و کلافگی روزای اول رو همه مادرها تجربه میکنن

اگه دیدی با کامنتم مخالفت کردی و جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم😇 آره اصلا هر چی شما میگی درسته😁
چرا میذارن مسکنم زدن ولی عجیب درد دارم رحمم جمع نمیشد خیلی فشارش دادن خییییلی

زایمان دومتونه؟؟ یا خدا اون فشار دادنه یادم میاد تنو بدنم میلرزه😓

مامان دوتا شاه پسر💙🩵تاپیکای اینجارو اصلا جدی نمیگیرم فانتزیا و توهمات دخترای زیر ۲۰ ساله😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدایاااااا روز زایمان چطور می تونید تاپیک بزنید؟؟؟؟؟؟ 

چکار کنم تاپیک زدن مگه کاری داره بچم پیشم نیست که وگرنه گوشی بر نمیداشتم

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2731
خدایاااااا روز زایمان چطور می تونید تاپیک بزنید؟؟؟؟؟؟ 

منم روز زایمان با جنین مرده تو شکمم گوشی رو از پرستار گرفتم تا به دوستم زنگ بزنم تا آروم بشم،هر کسی ی جوری آروم میشه 

عزیزم بهتره به تاپیک احترام بذاریم

استارتر امیدوارم بسلامت بغلش کنی و شاهد موفقیت و خوشبختیش باشید 🌹

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
عزیزم میشه بپرسم شماشغلتون چیه؟

کآرمند بخش خصوصی هستم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
نه دیگه آسفکسی و سی پی تو سن پایین رخ میده .... ۳۹ هفته بود ماشالله 

پسر خاله منم ۳۹ بوده سزارین بوده و به خاطر این اکسیژن کم آورده چون جای قرار گیریش بد بود 

به هر حال شاید به قول شما چون بزرگ بوده آسفکسی نشده

ببخشید اسی از صبح درد پریودی دارم کمرم گرفته ول نمیکنه

درد شکم میگیره ول میکنه منظم نیست

انقباض دارم بچه جم میکنه خودشو

احساس فشار به واژن و مقعد دارم

زایمانمه ینی؟ برم اورژانس یا زوده؟

خدایا،قسمت وحکمتت رو بذار برای اونایی که میفهمن.. برای منِ نفهم معجزه کن🌱 مرسی ..بوث بعت☹♥️ خدا یااا شکرت تا ته دنیا شکرت💜💜 شکرت بخاطر معجزه قشنگت❤❤ خودت برام حفظش کن😍🥰 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن🌺
2706