2737
2734

خانما من سنم بالاس ۴۹ سالم حالا بنا بر دلایلی ....اعتراض سنم نکنید خواهشا....الان کارای ای وی اف همه چیز کردیم ...الان رسیدم به مرحله انتقال ضخامت روز ۱۴  ضخامت ۱۰ اما دکتر گفت چون سه لایه نیست دیگ انتقال کنسل کرد و کلا ناامیدم کرد گفت سه خطی نیست

یا حق...

خب غصه نداره که عزیزم

خودش دارو میده و ضخامت رو درست میکنه

برای این مشکلم درمان هست

بعدش مناسب شدی انتقال میدی

این ماه نشد ماه بعدی غصه چیو میخوری؟

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم گلم ....منم ۴بار انتقال دادم ولی بهم نگفتن ۳خطی چیه و معنی و مفهومش رو نمیدونم

ضخامت و امادگی رحم رو منظورشونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏
2731
ضخامت رو تو سونو هام میگفتن ولی ۳خطی رو نه    شایدم من حواسم نبوده

خودتو درگیر اینا نکن

اصطلاحه برای خودشون تو درمانش کن و بقیه اش با خدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خودتو درگیر اینا نکن اصطلاحه برای خودشون تو درمانش کن و بقیه اش با خدا

من جنین ندارم (با لحن خلیل بخون  )

جنینام پارسال تموم شدن فعلا همهمسرم راضی نمیشه برای تخمک کشی .....

با اینکه بیشتر دارو ها رو من استفاده میکنم ولی اقا راضی نمیشن  

❤️

این کاری که من انجام دادم ممکنه برای شما جواب نده 

من هم اینطور بودم و خودم با تجویز خودم 😅 استروژنم رو در روز ‌دوتا بیشتر خوردم چهار بار انتقال داشتم هر سه بار ضخامتم زیر ده بود بار اخر ۱۲/۵شد