2737
2739
عنوان

شما باشید همچین عروسی میرید؟

146 بازدید | 105 پست

سلام بچه ها اول از همه بگم همسرم دوست نداره که بریم ولی من خودم چون عروسی خیلی دوست دارم به اصرار من قبول کرده 

عروسی دوشنبه هستش حدود دوساعت هم فاصله داره با شهرمون

ما طرف داماد هستیم یعنی داماد میشه(نوه دایی مامانم)از طرف دیگه هم جدیدا فامیل شدیم داماد میشه پسردایی زنداداشم

حالا اینا همه فامیلامونو دعوت کردن مثلا خاله هام و داییم.

همه هم میخوان بیان عروسی ماروهم دعوت کردن

میدونم که نسبتشون با من و همسرم خیلی دوره و دیگه قرارنیست که رفت و آمدی با اونا داشته باشیم

ولی من دوست دارم برم

شما باشید میرید؟

برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید  اون پرستاری که موقع آزمایش بارداری با تمسخر بهم گفتی جوابش منفیه و تو دلت بهم خندیدی زمین گرده هااااا اونشب دلمو شکوندی بدم شکوندی  ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮ ♛༺ ز‌‌‌نــــــــבگیـ ات یک قصہ ایـــست کـہ توسط یـک خـــــבاے خوب نوشتـہ شـבه! ༻️♛ ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
چون دعوت شدی برو

آره به خاطر همین به همسرم میگم بریم؟

برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید  اون پرستاری که موقع آزمایش بارداری با تمسخر بهم گفتی جوابش منفیه و تو دلت بهم خندیدی زمین گرده هااااا اونشب دلمو شکوندی بدم شکوندی  ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮ ♛༺ ز‌‌‌نــــــــבگیـ ات یک قصہ ایـــست کـہ توسط یـک خـــــבاے خوب نوشتـہ شـבه! ༻️♛ ╰⊱♥⊱╮╰⊱♥⊱╮

اره منم عروسی دوست دارم . ولی گاهی همسرم نمیتونه بیاد به خاطر کارش ‌. من میرم با خانواده ام اون بعد میاد دنبالم . اینم بگم عروسی ما جدا هست یعنی چه باشه چه نباشه توی مجلس نمی بینمش 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706