2752
2734

یه رژ صورتی دخترانه تینت لب 

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خط چشم بخر 

ریمل 

و دو تا رژ یکی صورتی یکی با تناژ نسکافه ایی قهوه ایی

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

هیچی...ضد افتاب بالم لب و محصولات مراقبتی بخر...اینکه از نوجوونی شروع به ارایش کنه اصصصلا یه نفعش نیست باید تو سن نوجوونی با ظاهر خودش کنار بیاد و بدونه که به اندازه کافی زیباست و به چیزی نیاز نداره و اعتماد به نفسش شکل بگیره...نوجوونی رو که رد کرد هر موقع خواست ارایش میکنه عجله چرا داری

خودم ۱۸ سالمه از تجربم تو برخورد با هم سنام دارم اینو میگم

من تو دهه ای به دنیا اومدم که یک سال زندگی ما برابری میکنه با چندین سال زندگی بزرگترامون...من ۱۸ ساله رو با خود ۱۸ سالتون تو بیست سی سال پیش مقایسه نکنین...با حرفامونم منطقی برخورد کنین چون کوچیک تریم به معنی این نیست که لزوما اشتباه میکنیم اگه حرفامونم بپذیرین به معنی ضعفتون نیست به معنی منطق بالاتونه که حرف منو دیدی نه سنمو...از هم نسلامم نخواین مثل شما فکر کنن شاید تفاوتمون فقط یه نسل باشه ولی زندگیامون و تجربه زیسته ما بینهایت متفاوت بوده...من هیچ وقت اجازه نداشتم توی کوچه بازی کنم یا تا مدرسه پیاده برم همیشه تو اتاقم بودم تا چشم باز کردیم یه گوشی افتاد دستمون و کل دنیارو تو دستامون دیدیم...با من مثل خود ۱۸ سالت رفتار نکن...

ی ضد آفتاب سبک 

تینت یکی پررنگ یکی کم رنگ

رژ یکی صورتی یکی گوشتی 

خط چشم 

ریمل

اگه پنکک هم گرفتی بگیر 

اگه منو تو سایت دیدی بگو بدبخت کنکور داری درس نخونی همه نهایی هارو میوفتی برو درستو بخون🥲🥲 
کلا وسایل هایی مثل تینت لب بالم رنگی برق لب ضد آفتاب مرط وب کننده و آبرسان ماسک صورت ورقه ای

لاک با رنگ های دخترونه

با گچ مو هم میتونی موهاشو رنگ کنی

عاشق شمشیرزنی ام...جامیونگ سایت