2733
2734
پسر من پنج ماه و یه هفته هستش چند مدت حس میکنم حجم ادرار کم شده در صورتی که تو ماه های اول پوشش سنگین تر بود حتی لباسش خیس میشد بچه های شما هم اینجورن یا حجم شیر من کم شده
آتی جان پسر منم همینطور بود .از چهار ماهگی حجم ادرارش کمتر شد.چون خیلی عرق میکرد.دکترش گفت هیچ مشکلی نیس.الان پسر من 7 ماهو 8 روزشه الانم با وجود غذا و اب بازم ادرارش اونقدر نیس که پوشکش خیلی سنگین باشه
پدرم عقیده داشت که: یک زن نیرومند می تونه از یک مرد هم قوی تر باشه! مخصوصا اگر توی دلش عشق هم باشه فکر می کنم یک زن عاشق تقریبا نابود نشدنی باشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا یادمه چقدر نگران بودم که چرا ادرارش کمتر شده اما جای نگرانی نبود..شما حتما باز به دکترش بگو
پدرم عقیده داشت که: یک زن نیرومند می تونه از یک مرد هم قوی تر باشه! مخصوصا اگر توی دلش عشق هم باشه فکر می کنم یک زن عاشق تقریبا نابود نشدنی باشه...
2731
نه بابا کلیه نه....منم احتمال میدادم شیرم کم شده باشه.اما خب از 5 ماهگی غذا شروع کردم.گاهی به بچت قنداق یا نبات داغ بده.خیلی خوبه.