2733
2739

یا کد. تخفیف

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

امتیاز دی جی کلاب داری؟ اگه داری،،، تو تا سه نشه شانست رو امتحان کن ببین تخف‌یف یا ارسال رایگان میگیری یا نه

اگه مشکلت حل نشد و کد تخف‌یف یا ارسال رایگان نگرفتی خبر بده

آقا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هفته پیش از سایت آفارو کد ارسال رایگان دیجیکالا گرفتم، کدتخفیف دیجیکالا هم داشت نمیدونم هنوز داره ی ...

مرسی گل

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2731
امتیاز دی جی کلاب داری؟ اگه داری،،، تو تا سه نشه شانست رو امتحان کن ببین تخف‌یف یا ارسال رایگان میگی ...

نمیدونم برم ببینم

2740
واینکه با چند تومن میخوای خرید کنی؟  بالای۱۰۰ یا ۳۰۰ یا ۵۰۰ هزارتومن؟

حدود 300.400

واینکه با چند تومن میخوای خرید کنی؟  بالای۱۰۰ یا ۳۰۰ یا ۵۰۰ هزارتومن؟

سلفون و...

سلفون و...

خخریدها رو بزار تو سبد خرید اگه بالای ۵۰۰ تومن شد کد تخف‌یف ۳۰ هزارتومن بهت بدم

اگه زیر ۵۰۰ تومن شد کد تخف‌یف ارسال بدم 

دو تا کد تخف‌یفه  حدودا ۳۰ تومنه

خودم هم احتمالا میخوام خرید کنم و نمیدونم چقدر پول داشته باشم یا چقدر بخوام بخرم، شاید حتی بیشتر از ۵۰۰ تومن باشه شاید هم کمتر

ببین قیمت سبد خرید خودت کدومه تا متناسب با سبدت یکی از این دو کد رو بهت بدم

نمیدونم برا تو کار کنه یا نه ولی فکر کنم کار کنه، تو تا سه نشه گرفتمش

آقا
خخریدها رو بزار تو سبد خرید اگه بالای ۵۰۰ تومن شد کد تخف‌یف ۳۰ هزارتومن بهت بدم اگه زیر ۵۰۰ تومن شد ...

مرسی. برا من 360 شد