2737
2739

خانواده شوهرم خیلی جاها با هم قرار میزارن و میرن اصلا به شوهرم تعارف هم نمیکنن تازه جوری با هم هماهنگ میکنن که حتی مادر شوهرم هم لو نمیده مثلا میرن با همدیگه سفر بعد حتی شوهرم زنگ بزنه به مادرش اون تایم گوشیش رو جواب نمیده که ما متوجه نشیم خداشاهده منم کفشم جلوی پام نیست که سریع بفهمم برم باهاشون اما ناراحت میشم شوهرم رو میبینم که موقع مریضی و گرفتاری فقط میخوانش بعد موقع خوش گذرونی حذفش میکنن شما باشید به روشون میارید؟ اینم بگم یه بچه 6 ماهه دارم مادرشوهرم فقط موقعی زنگ میزنه میگه بیا که بچه هاش بخوان بچم رو بازی کنن و کیف کنن  به نظرتون چی کار کنم که بسوزن؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم بنظرم توقع شما زیاده ،،،خب به هر دلیلی دوست داشتن خودشون برن سفر یا جایی ،،،،،،

نمیشه کسی رو مجبور کرد 

حتما دلیلی دارن 

من باشم از خدام هم هست ،،،به روی خودم هم نمیارم 

شما هم دست شوهر و بچه هات رو بگیر برو بیرون 

عزیزم بنظرم توقع شما زیاده ،،،خب به هر دلیلی دوست داشتن خودشون برن سفر یا جایی ،،،،،، نمیشه کسی رو ...

فقط سفر نیست عزیزم مثلا خواهرشوهرم مهمونی میده تا دخترخاله هاش هم دعوت هستن بعد هفته بعد به من میگه نمیای اینجا چرا  دلم میخواد بگم همه رو دعوت میکنی یه تعارف نمیزنی چه جوری بیام

2740
یکی دوبار که گفتن بیا بهونه بیارید نرید متوجه میشن خودشون

دفعه قبل مادرشوهرم به شوهرم گفته بود بچه رو بیار ببینیم ما هم مجبور شدیم رفتیم بعد متوجه شدم چه دورهمی ها که میزارن و به ما نمیگن

دفعه قبل مادرشوهرم به شوهرم گفته بود بچه رو بیار ببینیم ما هم مجبور شدیم رفتیم بعد متوجه شدم چه دوره ...

عزیزم با شما مشکلی ندارن ؟؟؟

باهاشون خوب هستی ؟؟

با خواهرشوهرات لج نیستی ؟

عزیزم با شما مشکلی ندارن ؟؟؟ باهاشون خوب هستی ؟؟ با خواهرشوهرات لج نیستی ؟

نه به خدا  جالبه زنگ زده که دلم تنگ شده تو که بچه رو نمیاری خونمون دلم میخواست بهش بگم تو تا دخترخاله هات رو دعوت میکنی یه تعارف به ما میزدی میومدیم؟ اما نگفتم