2752
2734
هفته 36هستم قسمت چپ شکمم زیر سینم درد دارم تا حرف میزنم .هفته پیش هم دکترم گفت که یه سانت دهانه رحمت باز شده کسی میدونه علت این دردا چیه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پری منم هفته 37هستم همه جای شکمم به علاوه واژنم درد داره
مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
من الان دو ماهه طرف راست شکمم دقیقا زیر سینه یکم ورم میکنه و میسوزه و درد داره،آنقدر شدید بود که دکتر گفت یا از کبد هست یا کیسه صفرا،رفتم سونو گفت هر دو سالم هستند گفت بچه بزرگ شده با اعضاء بدنت فشار میاره
مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
شکوه منم همینجوری هستم