2752
2734
عنوان

پول دادن همسرم به مادرش

123 بازدید | 50 پست

سلام دوستان وقت بخیر من تازه ازدواج کردم و بخاطر قسط و این چیزا شرایط مالی بدی داریم ولی همسرم حقوقش میاد اول ی تومن میده به مادرش در حالی که خودمون وسط ماه نشده پول نون هم نداریم الان چندمااهه گوشت نخریدم  واقعا باید چکار کنم دیگه نمیکشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوبی برمیگرده  نگران نباش خدا جبران میکنه

😐

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

چرا پول میده مادرش نیازمنده یا نه پول میده مامانش نازشو بکشه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706