2733
2739
عنوان

مامانا کمک

11 بازدید | 12 پست

پسرم ساعت ۱۲ دمای بدنش ۳۸ بود. بهش ایبوپروفن دادم ۵ سی سی. الان دماش ۳۶.۶ هست. یه پتو مسافرتی کشیدم روش. بدنش سرده اما خیلی عرق کرده. نمیدونم چرا؟ همه تنش خیس خیسه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

نباید چیزی تنش باشه؟ پنجره رو یکم باز کنم؟ ممکنه لرز کنه؟

خیلی نگرانم

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

پنجره رو که باز نکن مریض‌میشه

دماش الان خوبه هر دوسه ساعت چک کن 

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عرق اشکال نداره  نشون میده داره بیماری رو دفع میکنه و تبش قطع شده  فقط هی بهش آب بده که ...

اخه الان خوابه. بلندش کنم اب بدم؟

با استامینوفن تبش نمیاد پایین که پروفن دادی ؟

استامینوفن نداشتم. 

2740
عرق اشکال نداره  نشون میده داره بیماری رو دفع میکنه و تبش قطع شده  فقط هی بهش آب بده که ...

به نظرت پتو بکشم روش

پنجره رو باز نکنیا لرز میکنه

پتو بکش روش اشکال نداره اون عرق کردنش تا صبح بالا سرش وایستا چکش کن 

پروفن نده دیگه، نباید پروفن بدی این دارو واسه تب بالای ۳۹ عه

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشودگاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است  گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود  این نیز بگذرد...
اخه الان خوابه. بلندش کنم اب بدم؟

نه ، الان ولش کن تا بخوابه ، تازه تبش قطع شده و بدنش تو آرامشه 

اصلا از عرق کردنش نترس 

بذار بخوابه 

فردا بهش آب زیاد بده 

یا اگر نصف شب بیدار شد بهش آب بده 

آب هم ولرم باشه و اصلا سرد نباشه 

استامینوفن نداشتم. 

ایندفعه دادی گذشت ولی کسی که بچه داره باید همیشه توی خونه استامینوفن داشته باشه وقتی پروفن بدی بدنش به این دارو مقاوم میشه بعد از چند دفعه که تب کنه باید داروی قوی تر بدی یا نهایت آمپول بزنی که تبش قطع بشه 

الانم نگران نباش خداروشکر تبش اومده پایین یه پتوی نازک روش بنداز مواظبش باش اگه تبش داشت بالا میرفت پاشویه کن پیاز حلقه کن کف پاش بذار داروشم سر ساعت بده