2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه قرصی خب

عزیزم یکی دوتا نبود که من بگم بعدشم ممکنه من بگم دوز قرص برات قوی بشه 

هر سری خودش سوال میپرسید و قرص و عوض میکرد

خدایا شکرت برای کاهش وزن ۳۰کیلویی و ممنونم ازت که برگشت نداشتم ...خدایا شکرت برای وجود فرزندم...خدایا شکرت برای سلامتیم
2731
خداوکیلی تبلیغ نیس؟؟نخرم قرص لاغری بمیرم😁

نخر عزیزم تبلیغ چیه خواهر ما خانوادگی اندازه خرس گریزلی هستیم من اهل مازندرانم این مشاور اهل کاشان اصفهان بود چه ربطی بهم داریم

خدایا شکرت برای کاهش وزن ۳۰کیلویی و ممنونم ازت که برگشت نداشتم ...خدایا شکرت برای وجود فرزندم...خدایا شکرت برای سلامتیم
ازکجا پیداکردی کانالو؟

من دنبال رژیم بودم خیلی رژیم‌های مختلف امتحان کردم همه موقتی بود لاغر میشدم با سختی ولی دوباره برمیگشت.آخری رژیم کتوژنیک بود درست خیلی لاغر کردم ولی ریزش مو بدی گرفتم بعد از اون نمیخوروم که چاق نشم بهمن ۱۴۰۰ کرونا گرفتم دو ماه مریض بودم دیگه خانواده نذاشتند رژیم بگیرم ۳۰ کیلو اضافه کردم.  گوگل اوایل اسفندماه بود خیلی اتفاقی با اسم ایت ایزیلی آشنا شدم بعد وارد کانال شدم.

باشه میرم باهاش حرف میزنم..از کجا آشنا شدی باهاشون؟

رفیقم بهم معرفی کرده بود اولش که مثه سگ میترسیدم 

منم خییییلیییییی میترسم توش شیشه اینا باشه

من بعد تمام شدن قرص آزمایش کامل دادم خداروشکر چیزی نشون نداد وابستگی هم نداشتم دیگه نمیدونم

2706