2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی راحت هرچی دوست داری میتونی بخوری و پیش غذای رژیم تو همه خونه میدا میشه برو کانال نگاه کن

رفتم ولی فقط گفته بدون رژیم بدون ورزش بدون دارو

..اخه پس چطوری؟هزینه ش چقدره؟

من که خیلی راضی هستم الان ۱۰ روز رژیم تثبیت گرفتم باز ۱ کیلو کم کردم. چون همه چیز که دوست داری تو رژیم میخوری بعد از رژیم ولعی برای خوردن نداری بر خلاف رژیم های قبلی و بخاطر کوچک شدن معده زیاد نمیخوری

رفتم ولی فقط گفته بدون رژیم بدون ورزش بدون دارو ..اخه پس چطوری؟هزینه ش چقدره؟

احتمال قوی میلاد حضرت زینب س تخفیف میزنه الان یک و نیم ولی در تخفیف آخری ۶۹۹ بود. حتما موقع تخفیف بگیر من تخفیف عید فطر گرفتم. ورزش نداره من حتی یک دونه مکمل یا مولتی ویتامین و زینک نخوردم همه ویتامین ها از طریق مواد غذایی تامین میشه

احتمال قوی میلاد حضرت زینب س تخفیف میزنه الان یک و نیم ولی در تخفیف آخری ۶۹۹ بود. حتما موقع تخفیف بگ ...

خب ی کوچولو بگو رژیمش چطوریه..۶قاشق برنج و ۴تا خورشت؟؟گیاهخواریه؟؟کتو هست خب چیه..

رفتم ولی فقط گفته بدون رژیم بدون ورزش بدون دارو ..اخه پس چطوری؟هزینه ش چقدره؟

من خودم دو ماه پیام های کانال میخوندم ولی باور نمیکردم دیگه تصمیم گرفتم امتحان کنم. تازه من همیشه در طول رژیم استپ وزنی دارم وگرنه بیشتر از اینها وزن کم میکردم

2706