2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من اسم دکتر عرفانیان و دکتر پازیار رو شنیدم

عرفانیانو خودم خیلی شنیدم بلاگرای اهوازی باهاش عمل کردن.ولی پازیار شوهرم باهاش فیستول جراحی کرد فوق العاده دکتر بی نظم و شلوغیه..خییییلیییی میترسم ولی خیلی م دوس دارم دارم تحقیق میکنم ببینم چطوریاس..هم میخام خیییلییی لاغرشم هم از عوارضش خیلی میترسم

راضی هستی؟برگردی دوباره انجامش میدی؟؟عوارضش چیا بود؟

صد در صد انجام میدم شاید پنج سال زودتر 

راضی هستم اما نگه داشتنش خیلی سخته باید همیشه رعایت کنم 

ریزش مو داشتم

هرچی آرزوی خوب مال تو 
صد در صد انجام میدم شاید پنج سال زودتر  راضی هستم اما نگه داشتنش خیلی سخته باید همیشه رعایت کن ...

رعایت کردن آسونتر میشه دیگه؟؟من خیلی پرخورم اصلا نمیتونم درست درمون رژیم بگیرم.شما باکدوم دکتر عمل کردین؟

رعایت کردن آسونتر میشه دیگه؟؟من خیلی پرخورم اصلا نمیتونم درست درمون رژیم بگیرم.شما باکدوم دکتر عمل ک ...

تقریبا اما ریزه خواری بدتر میشه تو اسلیو 

شما حجیم خوار هستین یا ریزه خوار

دکتر فرهمند

هرچی آرزوی خوب مال تو 
تقریبا اما ریزه خواری بدتر میشه تو اسلیو  شما حجیم خوار هستین یا ریزه خوار دکتر فرهمند

دکتر فرهمند ک عالین.خداروشکر ک سلامتین و راضی.من حجیم خوارم و ب نوعی پرخوری عصبی دارم ینی حتی وقتی سیرمم باز میخورم

دکتر فرهمند ک عالین.خداروشکر ک سلامتین و راضی.من حجیم خوارم و ب نوعی پرخوری عصبی دارم ینی حتی وقتی س ...

بله ولی خوب من باید با توجه به ریزه خواری بای پس میشدم واسه همین نگه داشتنش سخته برام

هرچی آرزوی خوب مال تو 
اهان..درسته❤مرسی باحوصله جوابمو دادی..اهوازی بلفی جان؟

نه عزیزم من کرجم ولی خوب با افرادی که میخوان عمل کنن خیلی در ارتباطم تو اینجا جواب میدم اینستاگرام هم صفحه دارم برای عملها و مشاوره میدم البته دلی و رایگان 

در ضمن عاشق خوزستانم ❤️🥰اصلا دلم پر میزنه برای اونجا 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2706