2733
2739

سلام دوستان

من خیلی وقته که در حقم ظلم شده بهم توهین و بی احترامی شده خانواده ام اینکار رو بامن می‌کنند تصمیم نمیدونم چی بایستی بگیرم شاید بخواهم دیگه باهاشون صحبت نکنم ولی دردی رو دعوا نمیکنه فکر نمی‌کنم و از طرفی تو محیط کارم هم ازم زیاد تر از بقیه کار میکشن اما احترام من با بقیه که الکی میگن پایین تر و ما اونا رو نمی‌خواهیم یکی است برخوردی که با اونا میشه بسیار بسیار بهتر از منه امشب دیگه کم آوردم نمیدونم چیکار کنم خدا چطوری حق منو از اینا میگیره نفرین و اینا اصلا نمیکنم و دوست هم ندارم اینکار را رو ولی نامردی قلب رو  به درد آورده قلب تیر میکشه دست چپم تیر میکشه

خدا چطور جواب این همه نامردی رو میده و چطور کمکم میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جواب نامردی روخدانمیده شاید یکی از هزارتا جواب بگیرن تواین دنیا 

⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘ میگن پنجره ی دل آدمای مهربون روبه خدابازمیشه ازاون پنجره برای منم دعاکن⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
2731
جواب نامردی روخدانمیده شاید یکی از هزارتا جواب بگیرن تواین دنیا 

بله درسته در قرآن هم خوندم که خداوند گفته بیشتر جواب ها برای اخرته ولی من چیکار بایستی بکنم چطور حقم رو که هروز مادر و پدرم ضایع می‌کنند برادرو خواهرم آزارم میدن رو بگیرم من زورم بهشون نمیرسه من از شون کتک میخورم حتی از طرفی چطور حقم رو بگیرم که جای یکنفر استخدام شدم ولی به جای ۵ نفر کار میکنم اما بهم بی احترامی میشه و احساس میکنم اکبر و تحمل و مسولیت پذیری ام سو استفاده میکنند

بله درسته در قرآن هم خوندم که خداوند گفته بیشتر جواب ها برای اخرته ولی من چیکار بایستی بکنم چطور حقم ...

عزیزم به منم خیلی ظلم شده ولی جوابی نگرفتم ازخدا .بنظرم مابیشتر وقتا چوب سادگیمون ومیخوریم من الان خودم وسرزنش میکنم چرااینقد ساده بودم 

⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘ میگن پنجره ی دل آدمای مهربون روبه خدابازمیشه ازاون پنجره برای منم دعاکن⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
2740
مثلا چطور از والدینم حقم رو بگیرم؟ چطور از صاحب کارم حقم رو بگیرم وقتی بجز اینجا جایی ندارم که برم ...

باید فکر کنی و راه حل پیدا کنی. پدر مادر که راه براش زیاد هست. صاحب کارم اگر حقوق نداده شکایت اداره کار. اگه واقعا این کار ناراحتت کرده نمون اونجا. برو یه جا دیگه برای مصاحبه قبول که شدی حق حقوقتو بگیر و از کارت استعفا بده

تو محیط کاری، کاری که در حیطه وظیفت نیست انجام نده. کمکم میشی ابزار بقیه برای کار کردن. یه ببخشید باید کار خودمو انجام بدم بگو. به صاحب کارتم بگو حقوق بیشتر اگه کار بیشتر میخواد. قرار نیست کسی اضافه کار کنه بدون پول

باید فکر کنی و راه حل پیدا کنی. پدر مادر که راه براش زیاد هست. صاحب کارم اگر حقوق نداده شکایت اداره ...

میشه راه پدر و مادر رو هم برام بگید من از دستشون خون گیره میکنم از دست خواهر و برادرم همینطور برادرم بیشتر از خواهرم اذیتم میکنه جونمو به لبم رسونده مادر و پدرم بین ما سه تا فرق زیاد میذارند