2752
2734

یه دوست دارم ۱۵ سال از دوستیمون میگزره خواهرش چند ساله با یه مرد زن دار رابطه داره زن مرده نمیدونه الان دوستم از خواهرش و مرده عکس داره ب من میگه بیا مخفیانه عکس و برای زن مرده بفرستیم و زنش بفهمه شوهرش خیانت میکنه 

بهش نمیدونم قبول کنم یا نه .....

شما اگ بودین چکار میکردین ؟؟؟؟؟؟

خواهرش مطلقه دوتا بچه هم داره من عکس زنه مرده رو دیدم خیلی هم از خواهر دوستم خشگلتره ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره بفرستین براش نزارین با این بی وجود زندگی کنه مرتیکه احمق فرضش کرده..اون زنه چقدر ... کع افتاده با مرد زن دار

از چشمان کوچک فیل فهمیدم آنکه غنی تر است محتاج تر است
چرا زندجی اون خانم رو بهم میریزید؟ خواهر دوستتون رو جمع کنید با هر روشی که میتونید

این زنیکه رو جمع کنن بقیه رو چی؟؟باید بدونه شوهر پستش چیکارس

از چشمان کوچک فیل فهمیدم آنکه غنی تر است محتاج تر است
چرا زندجی اون خانم رو بهم میریزید؟ خواهر دوستتون رو جمع کنید با هر روشی که میتونید

مگه من اختیار دار اونم یا گردنش گرفتم ک ب حرف من گوش کنه از خدا نمیترسه از من بترسه..

مگه من اختیار دار اونم یا گردنش گرفتم ک ب حرف من گوش کنه از خدا نمیترسه از من بترسه..

خوب پس اختیار دار اون خانمید؟

به هظرم دوستت میخواد زندگی اونا رو بهم بزنه تا خواهرش به هدفش برسه

خوب پس اختیار دار اون خانمید؟ به هظرم دوستت میخواد زندگی اونا رو بهم بزنه تا خواهرش به هدفش برسه

مرده خیلی زرنگه هم اینو داره هم زنشو دوستم میگه دلم نمیخاد خواهرم جوونیشو پای مرد زن دار بسوزونه حق ازادی و زندگیش ازش گرفته بشه میگه بفرستیم برای زنش ک شوهرشو جم کنه🤣🤣🤣🤣

خدا لعنت کنه این زنها و این مردهارو

2706