2752
2734
عنوان

من درست میگم یا همسرم

36 بازدید | 77 پست
ما هرشب دعوا داریم سر یک موضوع بی ارزش ک اون میگه تو هال بخوابیم رو زمین و منم حتما باید رو تختم و تو اتاق خواب باشم الان نزدیک یک ماهه عروسی کردیم و همش جدا میخوابیم تورو خدا یک راه حل بهم بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ما هم این مشکل رو داشتیم هیچی دیگه الان رو زمین میخوابیم خخخخ البته بعضی شبا میومد رو تخت میخوابید ولی تا صبح خوابش نمیبرد
میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
دقیقا عین ما،آخرش من کوتاه اومدم و مجبورم تو حال بخوابم
میشه واسه حاجت دلم یه صلوات بفرستین؟؟اللهم صلی علی محمد و آل محمد تصمیم دارم وزنم و زیاد کنم،الان 49.500 ،وزن هدفم60.انشاالله من میتونم...
شهر ما هوا گرمه شوهرم بخاطر اینکه روبروی کولر باشه میگه تو حال بخوابیم
میشه واسه حاجت دلم یه صلوات بفرستین؟؟اللهم صلی علی محمد و آل محمد تصمیم دارم وزنم و زیاد کنم،الان 49.500 ،وزن هدفم60.انشاالله من میتونم...
2706