2733
2734

دوستان،میخام یه سازی یادبگیرم،هنگدرام و کاخن دوسدارم،کدومش بهتره؟؟؟در حد هفت هشت تومن میخام سازمو بخرم🙄

خدایا شکرت♥

وارد نیستم زیاد ولی بین این دو تا کاخن دوست دارم

نمیدونم چرا هنگدرام رو نمیتونم به عنوان ساز قبول کنم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

هر دوش خوبه

هنگ‌درام برای شروع بهتره

کاخن دست قوی میخواد

و صدای خوب در آوردن ازش سخته

اما هنگ‌درام کلا صدای بد ازش در نمیاد

سازشمذتوو همون حدود قیمته

خُنَک آن قمار بازی که بِباخت آنچه بودش / بِنمانْد هیچش الا هوس قمار دیگر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وارد نیستم زیتد ولی بین این دو تا کاخن دوست دارم نمیدونم را هنگدرام رو نمیتونم له عنوان ساز قبول کن ...

مرسی عزیزم.منم کاخن و بیشتر دوسدارم،چون برا دل خودم میرم.وقتایی میشه با اهنگایی ک.دوسداری همراهی کنی ❤

خدایا شکرت♥
هر دوش خوبه هنگ‌درام برای شروع بهتره کاخن دست قوی میخواد و صدای خوب در آوردن ازش سخته اما هنگ‌در ...

مرسییی عزیزم،کاخن و دوسدارم،از یه طرفم صدای هنگدرامم برام خاصه

خدایا شکرت♥
هنگ درام از ۷-۸ تومن بیشتره ولی بی نظیره واقعا ارزش داره بیشتر هزینه کنی البته که دست دوم بخری بهتره ...

اره چون حرفع ای نیستم.یچی معمولی میخام...ممنون ازتون،نظرتون راجب کاخن چیه

خدایا شکرت♥
اره چون حرفع ای نیستم.یچی معمولی میخام...ممنون ازتون،نظرتون راجب کاخن چیه

کاخنم ساز خوبیه ولی دست قوی میخواد به نظرم صدای هنگ درام کلا رویاییه من خودم سنتور میزنم ولی خانواده ی مادریم هر سازی بگی میزنن پسرداییم کاخن میزنه دوتا دخترداییهام هنگ درام بازم به خودت بستگی داره من هنگ درامو بیشتر میپسندم عزیزم

2738
مرسییی عزیزم،کاخن و دوسدارم،از یه طرفم صدای هنگدرامم برام خاصه

برای کاخن اگه یه پیش زمینه داشته باشید بهتره

چون واقعا دست قوی میخواد و انگشتاتون خیلی آسیب میبینه در حدی که ممکنه از دردش خوابتون نبره شبا چون اقلا باید روزی دو سه ساعت تمرین کنید.

اگه میخواید برید سمت کاخن با تنبک شروع کنید که دستاتون آماده بشه برای کاخن.

اما در کل کاخن و هنگ‌درام هیچکدوم ساز تخصصی نمیتونن باشن چون دایره‌ی استفاده‌ی ملودیکشون خیلی کمه. شما اگر تنبک یا پرکاشن رو یاد بگیرید باقی سازهای کوبه‌ای رو به راحتی میتونید بنوازید و خیلی سریع یاد می‌گیرید. 

خُنَک آن قمار بازی که بِباخت آنچه بودش / بِنمانْد هیچش الا هوس قمار دیگر
کاخنم ساز خوبیه ولی دست قوی میخواد به نظرم صدای هنگ درام کلا رویاییه من خودم سنتور میزنم ولی خانواده ...

مرسی عزیزم،اره مخصوصاصداش تو جنگل زیر بارون ❤😍کاخن و بخاطر اینک با موزیکا و.اهنگای  دیگ میشه همراهی کرد بیشتر دوسداشتم...

خدایا شکرت♥