2733
2739

نویان به معنی باطراوت به فارسی .به ترکی میشه شاهزاده 

آراد اسم یه فرشته ست برای تدبیر امور روز آراد ک یه روز خاص بوده معنی کلیش میشه جوانمرد 

تعداد رای : 14
نظرسنجی
آراد
6
42%
نویان
8
57%
خدایاشکرت...

هیچ کدوم

سامین

دنیا چقدر هیچ است وما برای هیچ چه ها که نکرده ایم!!               /میخوای قدر زندگیتوبدونی؟برو۱_زندان ۲_بیمارستان۳_قبرستان توزندان میفهمی آزادی توبیمارستان میفهمی سلامتی توقبرستان میفهمی قدرت ونعمت زندگی داری.../بیاین دل نشکنیم...شاید فردا ما نباشیم ....نمیدونم دلم گرفته وقتی ۴۵۰۰۰نفر تویه روز تویه لحظه تویه ثانیه بازلزله ترکیه رفتن وقتی ....بیخیال فقط بدونین دنیا ارزششو نداره تا هستین زندگانی کنین نه زنده مانی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچکدام. اسم بچه هم باید معنا زیبا باشه.

هم اینکه بزرگ شد. بابا شد بهش بیاد/:

خدا خیرتون بده برای سلامتی و ظهور امام زمان عج صلوات بفرستید. و اگه راضی بودید برای آرامش و عاقبت بخیر شدن خانواده ام دعا کنید.                     هر گنه کاری، آینده ای دارد؛ و هر پرهیزگاری ،گذشته ای.     #قضاوت-ممنوع.... هرکسی لایک میکنم حتما براش صلوات میفرستم.
نویان خیلی بچگونست اصلا خوب نیست بزرگ میشه هیکلی میشه ریش در میاره دیگه اسمش خنده دار میشه براش. همی ...

اسم سردار های ترک بوده ها مطمئنا بچه نبودن ک فقط چون بعد سالها قراره دوباره گفته بشه این حسو داری نسبت بهش

خدایاشکرت...
2738
اسم سردار های ترک بوده ها مطمئنا بچه نبودن ک فقط چون بعد سالها قراره دوباره گفته بشه این حسو داری نس ...

عزیزم اکثرا به شاهزاده ها میگفتن. چون تازه به دنیا میومدن کوچولو بودن میخواستن قبل یا بعد اسمشون لقبی بذارن نویان میگفتن. خود دانی به من مربوط نیست اسم کوچولوی خودتونه هرچی دوست دارید بذارید مبارک باشه