2752
2734

سه هفتست خانوادگی درگیرشیم بابام خوب شد داداشم گرفت

داداشم خوب شد مامانم گرفت مامانم بهتر شد حالا من دارم میمیرم بخدا التهاب شدید گلو ضف بدنی گیجووبیحال حالت تهوع سرفه های خشک ولی من سرفه ندارم الانم تواین وضعم دیشب و دیروز ظهرم باز سرم داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مایعات  خیلی بخور هی زود ب زود بری دستشویی از طریق ادرار این ویروس وعفونتش دفع شه، سوپ، شلغم،  چندروز غذاهای کبابی و ابپز، نوشیدنی گرم، صبح به صبح اب نمک قرقره کن  و آب جوش عسل ولیمو تازه بخور، شیر زنجنیل من دیروز تا حالا چشم رو هم نزاشتم التهاب گلوم بالاست اصلا نمیتونم بخوابم خفه میشم واینکه دکتر گفت ویروس جدیدی درکارنیست این همون کروناست 

از دیروز با سوزش گلو و سردرد و چشم‌درد شدید بیدار شدم تاشب اسهال و یکبار استفراغ داشتم، شب اورژانس آمپول و قرص اینا دادن 

الان نمیتونم پاشم، دلدرد و درد پهلو،سردرد و پادرد دارم 

سرفه و مخصوصا عطسه زیاد

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
مایعات  خیلی بخور هی زود ب زود بری دستشویی از طریق ادرار این ویروس وعفونتش دفع شه، سوپ، شلغم، & ...

آره کرونای جهش یافته است

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.