2737
2739
عنوان

سلام کمک لطفا

26 بازدید | 13 پست

حالم خیلی بد لطفابدون جبهه گیری راهنماییم کنین واقعا ظرفیت نصیحت ندارم 

شوهرم تنبله همش دنبال اینه ک ی پولی ی جایی بزاره خرجمون در بیاد تن ب کار نمیده اول ازدواج سرباز بود نصف روزه میگف من خستم نمیتونم بعد خدمت برم سر کار 

بعدش ک معاف شد چند وقت تو خونه بود و دریغ از کار بعد وام ازدواج منو گرف باهاش ی جا سرمایه گذاری کرد اون تایم خیلی خوب بود ولی اون هم دچار رکود شد باز بی پول شدیم پول رو از اونجا گرفت زد تو کار تولیدی که اون هم نتیجه نداشت و بازاری ها پولشو نمیدادن بعد جنسا رو فروخت ب رفیقش قرار بود دوماهه پولشو بدن ک ندادن این از این بعد گفت ی جا سرمایه میخواد شیش ماهه برمیگرده و فلان طلاهامو فروخت شیش ماهش شده دوسال چون طرف حساب دولته خیلی بدقول هستن و امروز فردا میکنن چون برای این سرمایع گذاری پول لازم داشت از کسی قرض کرد گفت یکساله میدم ک پول نیومد و بخاطر قرضمون ی خونه رو تو شهرستان فروخت پول بنده خدا رو داد با بقیه اش میشد ی کاری کرد ک اونم برداشت داد رفیقش که بچش مریضه عمل کنه از ی جا ی صد میلیون رسید دستمون پنجاهشو ی جا گذاشت ب عنوان سرمایع ک بازار خراب شد و پوله سودی ندارع عملا در هیچکدومش هم نمیگه این کار رو بکنم یا ن ؟پدرش فوت کردن و از من و مادرشم حرف شنوی نداره مردم روز ب روز پیشرفت میکنن ما پسرفت این وسط خدا خواست و ی بچه بهمون داد اصلا امادگیشو نداشتیم بخدا مضحکه خاص و عام شدیم دست از رفیق بازیشم برنمیداره مرد بدی نیست ولی خیلی تنبله و بی فکره ی چیزی هم بهش میگم برمیخوره و قهر میکنه همش توقع داره من خرج نکنم دوسال اومدیم خونه خودمون این وضع منه بعد شیرم بشدت کم شده خودم میفهمم از حرص و جوش بهش میگم میگه جوش نزن درست میشه اخه چجوری درست میشع؟؟همه چیو ب فنا دادی چی میخواد درست شه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داری قشنگم آخی که چققققدر دلم برای مظلومیت ما خانوما میسوزه 

الان تموم غصه ام شده ک شیرم کم شده نمیتونم فکر نکنم همش کاراش میاد جلو چشمام هی ب خودم میگم ولش جوش نزن ولی نمیشه کارم شده گریع ن بخاطر خودم بخاطر پسرم قرار چجوری بزرگش کنم ادم دلسوز هم ندارم پدرم مریض مشکل اعصاب. داره مادرمم جداشده رفته عموهام تردمون کردن داداش ندارم عملا پشتوانه ندارم مرد بدی نیست ها مثلا ی پولی. دستش میاد فوری حسابمو پر میکنه ولی خب انقدر پول دیر ب دیر میاد ک اون همش خرج خونه میشه و قسط ها 

2728
مردا رفیق بازی میکنن هرچی دارن میزنن ب دل زمین دودش ب چشم ماوبچهای بدبختمون میره

بخدا باباشم جوونیاش همینجوری بوده ولی خب وقتی سر عقل اومده ازدواج کرده ولی مادرشوهرم خودش خیاطی میکرده برای بچه هاش چیزی میخریده یا پس انداز میکرده 

بخدا باباشم جوونیاش همینجوری بوده ولی خب وقتی سر عقل اومده ازدواج کرده ولی مادرشوهرم خودش خیاطی میکر ...

همه همینن الان من تنهام تو خونه شوهربیشعورم معلوم نیست کدوم گوریه

همه همینن الان من تنهام تو خونه شوهربیشعورم معلوم نیست کدوم گوریه

نه همه این نیستن بعضی مرد ها سخت کار میکنن خونه میخرن خرج زندگیشون میکنن البته این ک همه ی عیبی دارن مشخصه ولی شوهر من چن بار بهم مجازی خیانت کرد و سر یکیشون که حدود ۶ماه باهاش بود منو زد خیلیم بد زد الانم هر چی میشه دستش روم بلند میکنه اون روز بچم بغلم بود چنان زد تو سرم بچم ترسید جیغ میزد از ته دل اون طفلی فقط چهار ماهشه

2740
نه همه این نیستن بعضی مرد ها سخت کار میکنن خونه میخرن خرج زندگیشون میکنن البته این ک همه ی عیبی دارن ...

چقدر منی چقدر ما بدبختیم چرا خدا واسه ماینجوری میخواد چراافتادیم زیر دست کسایی ک ارزش هیچی ندارن 

چقدر منی چقدر ما بدبختیم چرا خدا واسه ماینجوری میخواد چراافتادیم زیر دست کسایی ک ارزش هیچی ندارن&nbs ...

واقعا بخدا ی ماهه گوشت نداریم من زن شیر ده هی میگن ابگوشت بخور فلان بخور