2703
2713

مادر شوهرم ادم خوبیه و مشکل نداریم فقط میریم خوشون یا جایی توقع داره همش باهاش حرف بزنی یا یکم ساکت باشی تو تیوی یا گوشی باشی اعتراض میکنی منم حوصلم نمیگیره هی بگم چه خبر اینجا چی یود فلان جا چی شد یا اون هی تعریف کنه هم من هم همسرم مدام باید حرف بزنیم و سرشون گرم کنیم شما در چه حد صحبت میکنید دیگه بعضی وقتا استرس میگیرم هی فکر میکنم یچی بگیم چس بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2708

این من باید عروسش میشدم. وقتی میفتم رو دورِ حرف دیگه ول کن نیستم، فقط چرت و پرت میگم دهنم بسته نمیشه تا زمانی که یکی یه چیز بگه که بهم بر بخوره یا اینکه فکم درد بگیره😁

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋           
2714

والا مادرشوهر من بدتر بود کل خاطرات ناراحت کننده شوهرم رو تعریف میکرد، زخم زبون میزد، ضایعم میکرد،تیکه میپروند، مقایسه میکرد و ....

خداروشکر که خلاص شدم😁

اگه جواب چرندیاتت رو ندادم بدون در حدی نیستی که ارزش جواب دادن داشته باشی😁
این من باید عروسش میشدم. وقتی میفتم رو دور حرف دیگه ول کن نیستم، فقط چرت و پرت میگم دهنم بسته نمیشه ...

منم🤣باید از برق بکشن خاموش شم

درخواست دوستی ندید لطفاً 🙏 آقایان لطفاً ریپ نزنید🙏 وقتی جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم ریپ بزنی هم درجا پاک میکنم اعلانش رو اصلا نمیخونم حالا انقد ریپ بزن تا پاره شی😁 

عزیزم من دیشب یکساعت و نیم تلفنی با پدرشوهرم ویکساعت  نیم تلفنی با مادرشوهرم حرف زدم 😆

به شوهرم داشتم یه داستانی که پدرشوهرم گفته بود و تعریف میکردم بهم میکه اووووو چه حوصله ای داشتی نشستی گوش کردی 🤣 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
منم🤣باید از برق بکشن خاموش شم

🤣

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋           
2706