2737
2739
عنوان

همه میگن چه شوهری داری!!!!!!

502 بازدید | 22 پست

من قهر کردم و خونه پدرم بودم قصدمم طلاق پنج شیش ماه که بودم اصلا نه زنگی زد نه پیامی 

خودمم مطمئن بودم دوسم نداره و انتخابش خانوادشه

طبقع بالاشون بودیم قبل رفتنمم مادرشوهرم همش تهدیدم میکرد که اینجوری که تو با من رفتار میکنی نمیذارم اینجوری پیش بره(منظورش طلاق بود)وقتیم من قهرکردم کلا پیش خانوادش بود هیچوقت سراغی ازم نگرفت

پیش خودم میگم مگه چقد بد بودم که این رفتاررو داشت؟ :) همه میگن خیلی بی احساسه

ولی سر لجبازی اون و دخالتای مادرش زندگی من بهم خورد تو سن 20سالگی مطلقع میشم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب سنت خیلی کمه واسه ازدواج الان این سن دقیقا سنیه که تازه خودتو پیدا می‌کنی ببینی با خودت چند چندی بعد رفتی ازدواج کردی؟ اونم چه آدمی 

بعدشم ناراحت نباش طلاق برای بعضیا واقعا آزادی و بهترین احساسه 

خوب متوجه میشم چی میگی، خودم سالها قبل لمس کردم 

ببین نگران نباش، خیلی جوونی،، طلاق هزار درجه بهتر از زندگی با ادم بی مسئولیت هست، 

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
2740

وقتی پنج شش ماه نه زنگ زده نه سراغتو گرفته اگرم اومد دیگه نباید بری. اون به زندگی بدون تو عادت کرده. اگرم بیاد دنبالت و برگردی هر چی بشه میگه برو خونه بابات. چون یاد گرفته بدون تو زندگی کنه

وقتی پنج شش ماه نه زنگ زده نه سراغتو گرفته اگرم اومد دیگه نباید بری. اون به زندگی بدون تو عادت کرده. ...

نه عزیزم منتظر صیغه طلاقیم خودم اقدام کردم بعدش دیگه به توافقی راضی شدن