2752
2734

تاپیکا خیلی غیر جنجالی و یکنواخت شدن ، چشم نزنم انگاری دیگه خبری از تاپیکای سریالی و رمانی نیست مچ گیری و خیانت شوهرم ندیدم امروز واقعا عجیبه یه چیزی کم داریم انگار😐🤣🤣

همه امسال کات ریزونه

من با یک میسو زندگی میکنم که بهم گفت که: ازت خواستم از زندگیم بری و پیشرفت کنی !چرا زندگی مو با خودت بردی :) فهمیدم که من پدری داریم یک میسیو هست..:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من دیروزتعلیق شدم نفهمیدم به چه علت....تاامروز که کاربری جدید اومدم دلم خیلی تنگ شده بود.تکراریم بشه من دوسش دارم...

خواهم که به خلوتکده ای ازهمه دور...من باشمو...من باشمو...من باشمو...من....
بهتر

دقیقا 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 
یکم چیزای عجیبی تو سایت مد شده قبلا ها واقعا راحت این مسائل گفته نمیشد الان قبحش ریخته شده مثل زن ...

اینا واسه فرهنگ سازی میان که جا بندازن

اگه اینجوریه ماهم روی چند همسری زنها کار میکنیم فرهنگ سازی میکنیم تا این نرها روشون کم شه

یکم چیزای عجیبی تو سایت مد شده قبلا ها واقعا راحت این مسائل گفته نمیشد الان قبحش ریخته شده مثل زن ...

اره ولی خیلی مسائل زنانه رو نمیشه گفت اسم سایت و اهداف سایت برای اون چیزاست ولی تا میای بگی میترکه تاپیک اینم خیلی بده خب

2706