2737
2734
باشه عزیزم فاطمه مثلا چنددقیقه قبل پیام دادن تو تلگرام بودم گفتم هیچکس نیست بیام دوکلمه باهاش حرف ب ...

خب تلگرام بهم پیام میدادی چون اینجا نوتیف نمیاد منم انقدر ذهنم اشفتس یادم میره...

قربونت برم من ازحالا تلگرام پیام بده هرموقع میخای...

منم خوب نیستم روی ی هفته۶کیلو کم کردم و همچنان غذا نمیخورم ولی خب...

خب تلگرام بهم پیام میدادی چون اینجا نوتیف نمیاد منم انقدر ذهنم اشفتس یادم میره... قربونت برم من ازح ...

عهههه همش منو‌میگی غذا بخور ...خودت اینهمه وزن کم کردی😡عزیزم اینجوری نابود میشی ۶ کیلو مگه کمه

منم لاغر تر شدم😓این چن روز عروسی... شدم ۵۵🤦

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم قشنگم.ب همشون متوسل شدم..یه ماه بعد این جریانات رفتم امام رضا گفتمش سالی دیگ دست تو دستش بیام ...

انشالله ب مراد دلت برسی خوشگل❤

دوستم،میشه برای سلامتی و ظهور امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟مرسی😍
الی الکی نیستا اینکه نمیتونی دعابخونی وذکر بگی منم دقیقا همینجوریم همش خستمه باورت میشه عیده ذوقی نی ...

اره

راس میگی واقعا

چشم حتما سعی میکنم انجام بدم.

2728
مجبوریم طبق قانون دنیا پیش بریم طلسماشون واقعا اثرداره اگ فقط بخوایم بشینیم بدتره خدا صبرش زیاده... ...

ارههه فقط انشالله خدا کمک کنه از این چاه دربیایم بیرون

خب تلگرام بهم پیام میدادی چون اینجا نوتیف نمیاد منم انقدر ذهنم اشفتس یادم میره... قربونت برم من ازح ...

عزیزمممم☹☹☹☹

خواهش میکنم به بدنت ضربه نزن

اینجوری مریض میشی هااا خدایی نکرده

غذا بخور سرپا شی حداقل

چشم پیام میدم❤

انشالله ب مراد دلت برسی خوشگل❤

ممنون عزیزم همچنین 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

سید بن طاووس"ره" همواره سفارش میکرد که در سختی ها گرفتاریها و فتنه ها به
حضرت صاحب الزمان(ارواحنافداه) متوسل شوید و با نام شریف " یا اباصالح المهدی "
از آن حضرت مدد جوئید زیرا که او فریاد رس درماندگان و پناه بی پناهان است و
حتی یکی از القاب مبارک آن بزرگوار "غوث" به معنای فریادرس میباشد.

همچنین در این رابطه "ابوالفاء شیرازی" از حضرت رسول اکرم "صل الله علیه و آله"
نقل میکند که آن حضرت فرمود:

هرگاه درمانده و گرفتار شدی و به نهایت شدت رسیدی پس استغاثه کن به
حجت خدا (اروحنا فداه) که تو را دریابد و نجات میدهد و او فریاد رس و پناه است
از برای هرکس که به او استغاثه کن پس بگو:

" یا مولای یا صاحب الزمان انا مستغیث بک

2740
سید بن طاووس"ره" همواره سفارش میکرد که در سختی ها گرفتاریها و فتنه ها به حضرت صاحب الزمان(ارواحنافدا ...

سلام عزیزم خوبی ؟ چ‌خبر 

سلام عزیزم ممنون خوبی؟  هنوز بلاتکلیف مادرش مخالفه به شدت

خوبم ...باهم در ارتباطین؟ راستی دیشب ی تاپیک زدم راجب خابی ک دیدم..کشف مطلب انجام داده بودم.بخونش

خوابت اخرش توش مشخص نشد چی شد

ن مشخص نشد نگف بم گف باید برم 

2706