2733
2739

توروخدا هرکسی اطلاعات داره کمکم کنه من شنبه سونو قبل از تخمک کشی دارم والی الان یه مشکلی برام پیش او

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم میشه بگید اینکار به چه صورت انجام میشه؟  با بیهوشی عمومی هست یا هوشیار هستید؟

بیهوشی

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2740

تبخال رو دکتر تشخیص میده 

شنبه برو 

اگه دکترت صلاح ندونه انجام نمیده 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
ببخشید

من نمیدونم جوابتو عزیزم ولی چون قبل ای وی اف پاپ اسمیر مینویسن فکنم برا اینه..بزنگ بپرس از مرکزت...بعدم از کجا یهو گرفتی 

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
من نمیدونم جوابتو عزیزم ولی چون قبل ای وی اف پاپ اسمیر مینویسن فکنم برا اینه..بزنگ بپرس از مرکزت...ب ...

تا شنبه نیستن و من نمیدونستم تبخال هست الان متوجه شدم 

نمیدونم 

تا شنبه نیستن و من نمیدونستم تبخال هست الان متوجه شدم  نمیدونم

خب شما ک دیگ امپولاتو زدی ففط باید واسی ببینی چی میشه یا اجازه عمل میدن یاهم میگن طببعی اقدام کنی

2706