2752
2734
عنوان

بارداری و ابله مرغان

| مشاهده متن کامل بحث + 2807 بازدید | 73 پست
چقدر آبله زیاد شده قبلا فصل داشت الان فصلم نداره انگاری همیشه هست

من بچه ام از مدرسه گرفت ،چی بگم بشون برای اینکه بچه شون مثلا از درس عقب نیافته بیست و چند تا بچه دیگه رو هم درگیر کردن  اونها رو هم از درس عقب انداختن ،بچه هنوز تاول‌  ش آبدار بود بچه می آمد مدرسه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچه ام از مدرسه گرفت ،چی بگم بشون برای اینکه بچه شون مثلا از درس عقب نیافته بیست و چند تا بچه دیگ ...

وای خدای من 

من شوهرم گرفت ۱۰ روز خودشو قرنطینه کرد مرخصی گرفت 

الانم من گرفتم فعلا ۳ روزه 

2731
من بچه ام از مدرسه گرفت ،چی بگم بشون برای اینکه بچه شون مثلا از درس عقب نیافته بیست و چند تا بچه دیگ ...

زمانی که خشک بشه انتقال داده میشه.منم دوم دبیرستان گرفتم ۱۴ روز مدرسه نرفتم

خدایا منو هیچوقت محتاج کسی نکن.
بله

شما همونی هستی که دوستت ابله مرغان گرفته بود میترسیدی،بگیری؟

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
واقعت سنگینه تا توی گوشام هم زده  کف دست و پا  و میخاره ب حد مرگ

برای خارش پماد کالاندوها بزن و آروم ماساژ بده من مرتب پسرم می فرستم حمام یه استخر بادی گذاشتم روزی دوبار میره آن تو یکی دوساعت آن تو می مونه تا کمتر احساس خارش کنه

چشم انقدر اذیتم چیزیم از گلوم پایین نمیره

راستی زینک هم خوبه مقاومت بدن رو بالا می براتون بارداری نمی دونم برات خوبه یا نه ولی دکتری که من رفتم گفت اگر علائم رو تو خودت دیدی شروع کن به خوردن قرص اسیکلویور هر هشت ساعت ،تا شدتش کم بشه ولی در مورد شما نمی دونم خوبه یا نه