2733
2734
عنوان

شوهرم و دختر داییش

62 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها خوبید 

من ۵ ماهه ازدواج کردم 

قضیه از این قراره ک شوهرم یه دختر دایی داره از خودش ۴ سال بزرگ تره و اینا تو بچگی خیلی صمیمی بودن یا شوهرم میگفت تو دوران دوستیمون قبلا دختر داییم باهام چت میکرد و میزاشت استوری تا حرص اکس بچگی شوهرم  رو در بیاره 😐یاشوهرم قبلا برای کار میرفت محلشون اونجا میموندخونشون هر روز و تا قبل  ک با من دوست شه و یه مسائلی پیش اومد بین خانواده ها مشکل پیش اومد سه سال قهر بودن تازگیا اشتی کردن 

داستان از این قراره دختره خیلی اخلاق بچگونه داره 

و خودش و میچسبونه به پسرا‌ی فامیل چند وقت پیش تو گوشی شوهرم دیدم با دستاشون قلب درست کردن اون زمان عکس گرفتن (قبل اینکه من باشوهرم باشم)چون شوهرم عکسای قبلشو پاک نمیکنه وقت نمیکنه یهو دیدم  

گفت بخدا واسه قبلا بود خانوادگی رفته بودیم اون روز بیرون خواهر برداری عکس گرفتیم

خلاصه امشبم قراره بیان خونه خواهرشوهرم و ماهم دعوتیم اعصابم خورده نمیخوام ببینمش🤦🏻‍♀️همش ته دلم حس میکنم شاید قبلا چیزی بینشون بوده ک ایقد از دختره بدم میاد بعد فکر میکنم میگم خب دختر داییشه

به نظرتون دارم زیاده روی میکنم؟؟

کارِ شمااَم به ما میوفته طوری نیس!🙃❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حساس نشو بی خیالی طی کن الان سرهیچ وپوچ اعصاب خودتوخوردنکن به قول یکی ازدوستان دنبال زیربغل مارنباش

اون حس تنفرم و چیکارش کنم؟😑خوشم نمیاد کسی با شوهرم صمیمی باشه مخصوصا این دختره

بنظرم داری یکم زیاده روی میکنی 

اول برو ببین رفتاراشونو زیر نظر داشته باش بعد راحت تر میتونی تصمیم بگیری برا بعد ها 

من و پسرخاله هامم یا داداشم و دخترخاله هام خ اوکیم باهم و عکس میندازیم و ... اما خب ب چشم خواهر برادری ن چیز دیگه 

و اینکه میگی با همه اینطوریه و این ینی رو شوهرت کراش نیست رفتارش اینطوریه و بهتر ازینه ک فقط با شوهرت تو صمیمی باشه 

اون حس تنفرم و چیکارش کنم؟😑خوشم نمیاد کسی با شوهرم صمیمی باشه مخصوصا این دختره

منم یه همچین موجودی روقبلاتوزندگیم داشتم باوجوداینکه متاهل بودبازهمش چسپ شوهرم بود.بعدافهمیدم ازعمداینکارومیکرددعواکنیم دیدمن محل نمیدم وبیخیالم کلادیگه سمتش نرفت

انسانیت!!!! دین شریفیست که مریدان اندکی دارد👌👌

چیزی هم بینشون نباشه دختره کار درستی هم نیستش. 

محلش نده حساس نشو. ولی بگو و بخندم نکن زیاد باهاش. سنگین باش بزار رابطشو باهاتون کم کنه کلا. 

زیر نظر بگیر. 

به شوهرتم از قبل مهمونی بسپار حرکت اضافه ای با دخترای فامیل بره خیلی ناراحت میشی و اصلا اینکارو نکنه. هشدار بده بهش که حواسش جمع باشه. 

بنظرم داری یکم زیاده روی میکنی  اول برو ببین رفتاراشونو زیر نظر داشته باش بعد راحت تر میتونی ت ...

اره خودمم همین حس و دارم تازه یک ماهه ازدواج کرده و الان بهتره زیاد نمیچسبه ب کسی

ولی یاد گشته میفتم اعصابم خورد میشه

اخ چی بگم  درک ندارن

به خودت برس، پیش شوهرت باش، باهاش بگو بخند کن، خوش و بش کن، به اونم محل نده

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
اره خودمم همین حس و دارم تازه یک ماهه ازدواج کرده و الان بهتره زیاد نمیچسبه ب کسی ولی یاد گشته میفت ...

ن اعصابتو خورد نکن 

از بچگی بوده واقعا اگه یوخ دیدی هنوزم همین رفتارو داره نسبت بهش شکاک شو