2733
2734

توهفته ۵ سونوواژینال انجام دادم ساک رویت شد اندازه ساک ۱۴میل بود ولی جنین رویت نشد ینی اندازه ساک بزرگه؟باید دیده میشد جنین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا منم پنج هفته ساک بود خالی خالی گفت سه هفته دیگ بیا واسه قلب و ببینیم باردازی پوچنباشه دیگ یک ماه بعدش رفتم ینی 9هفته هم ساک بود هم جنین و هم قلبش

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2728
برا منم پنج هفته ساک بود خالی خالی گفت سه هفته دیگ بیا واسه قلب و ببینیم باردازی پوچنباشه دیگ یک ماه ...

عزیزم اندازه ساک من نرماله؟مال شما یادت هست اولین سونو چقدر بود؟

سونو واژينال تو ماه پايين خطر ناكه 

من سونو شكمي كرد و گفت ضخامت رحمت بالا رفته برو يه ماه ديگه هشت هفته بيا 

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
عزیزم اندازه ساک من نرماله؟مال شما یادت هست اولین سونو چقدر بود؟

اندازشو نگفت گلم فقط  حساب کرد گفت از رو ساک بارداری پنج هفته هستی چون من پریودیام مرتب نبود

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰