2737
2739
عنوان

من دارم از دست دوستم دیوونه میشم

34 بازدید | 46 پست

ما هم اتاقی و هم کلاسی هستیم تو دانشگاه و با هم خیلی صمیمی شدیم.بعد این دوستم تو خانواده آیه که خیلی بسته اند و براش حتی گوشی هم نخریدن و فرستادنش یه شهر دیگه.بعد هر بار ازم میخواست به خانوادش زنگ بزنه یا غذا رزرو کنه یا ....با گوشی من میکرد.اوایل دلم میسوخت میگفتم تا بخرن براش از مال من استفاده کنه.اما الان دیگه ذله کرده منو.امروز صب من خواب بودم باباش به من زنگ زد منو بیدار کرد.منم سر لج جواب ندادم.دوباره زنگ زد و جواب ندادم.حالا هنوز به دوستم نگفتم بابات زنگ زده.و نمیخوام بگن چون بعد با گوشی من میخواد زنگ بزنه بهش.خسته شدم بخدا.چجوری بهش بگم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بلاکشون کن ،باباش چه رویی داره واقعا ،واسه دخترش گوشی بخره زشته ،ولی به گوشی دوست دخترش بزنگه مزاحمت درست کنه خوبه، تو سرشون گچه انگار 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2740
چقدر بد دیکه الان یه گوشی واجبه اینا که دخترشونو فرستد ن یه شهره دیگه یه گوشی میخریدن

بهش انگار اعتماد ندارن.دختره هم دختر خوبیه اما اونا خیلی بستن.پولم نمیدونم از نظر مالی یکمی ضعیفن

صبر داشته باشید

خداوند در قرآن می فرماید: بعضی ها را مایه

آزمایش دیگران قرار دادیم

اگه صبور باشید و از ته دل با این نیت که رضایت خدا

در این عمله مطمئن باشید خدا هیچ عمل خیری رو

بی پاسخ نمیذاره

اگه کار دارن به خوابگاه زنگ بزنن مردم چه رویی دارن برای دختر خودش گوشی نخریده اونو یه شهر دیگه فرستا ...

الان من هیچ حریم خصوصی ندارم.گوشیم بیشتر خودم تو دست دخترست

فقط میخام بفهمم با چ مغزی ی دختر تنها رو شهر غریب فرستادن ک حتی گوشی ندارع.

با مغز نداشتشون

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩

حق مسلم تو هست که نخوای گوشیتو بدی بهش، اما نه اینکه نگی زنگ زدن و خودتو بد‌ کنی، بگو زنگ زدن و بعد هم رک و مستقیم بگو فلانی پدرت منو بیدار کردن، برام خیلی عزیزی ولی راستش راحت نیستم ، بیا با هم بریم یه گوشی و سیمکارت بگیر امروز! تمااام!

اختیست، تلفظ فرانسه ی آرتیست(هنرمند) هست.
2706