2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخی عزیزم میفهممت قبول دارم خیلی سخته ولی به این فک کن که این چیزا عامل خوشبختی نیست عوضش حتما شما هم چیزای دیگه ای دارین تو زندگیتون که اونا ندارن.مهم عشق و علاقه و رابطه خوبتون با همسرتونه
تا حالا به زور میگن با سیلی صورتم رو سرخ نگه میداشتم اما دیگه به جایی رسید که ........ خب بالاخره یه روزی این اتفاق میفتاد فقط خدا کنه باعث نشه رفت و آمدمون کم شه
2738
عیب نداره همین که احساس خوشبختی بکنی، کافیه خیلی رو این موضوع حساس نشو چون خیلی اذیت میشی
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
خدایا شکرت ولی یه نگاه هم به ما بکن-من که مجرد بودم همیشه حقوقم رو خرج خانوادم میکردم جهیزیمم خودم خریدم-اما اینا هیچ تازه جهیزیه هاشونم دو برابر من بود -همیشه هم به فکر خانوادم بودم دم عروسیم بابام چند میلیون بدهی داشت دادم -به نظرتون من اشتباه کردم؟
2706