2752
2734
عنوان

یه مشکل اذیت کننده دارم

9 بازدید | 5 پست

کسی روانشناس هست اینجا یا کمی روانشناسی بلد باشه

منم به این اقتصاد اعتراض دارم ولی به این مدل اعتراضم انتقاد دارم! منم به آزادی بیان اعتقاد دارم ولی بین حق و باطل انتخاب دارم! انتخاب من مسیر ابتذال نیست! هرزگی برای میهن افتخار نیست! باحجاب نیستم اما با ایمان هستم این دو رو باهم قاطی نکنید حجاب نشانه ایمان نیست 

مشکلم اینه که مثلا دارم از یه جا رد میشم بعد جلوم یه سنگ میبینم تا نیم ساعت همش تو سرم بع این فکر میکنم که اگه پام گیر کرده بود به سنگ چطوری میخوردم زمین یا چه اتفاقات بدی برام میوفتاد همه اش با تصویر میاد جلو چشام

منم به این اقتصاد اعتراض دارم ولی به این مدل اعتراضم انتقاد دارم! منم به آزادی بیان اعتقاد دارم ولی بین حق و باطل انتخاب دارم! انتخاب من مسیر ابتذال نیست! هرزگی برای میهن افتخار نیست! باحجاب نیستم اما با ایمان هستم این دو رو باهم قاطی نکنید حجاب نشانه ایمان نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یا وقتی از صندلی میخوام برم بالا  همه اش ترسم اینه که اگه بیوفتم و صورتم بخوره به فلان چیز یا پام بد زخم بشه چی و در آخر نیمرم بالا😑

اتفاق بدی برات نمیفته که نهایتش اینه میوفتی بقیه میخندن شاد میشن دل خلق خدارو شاد میکنی  ...

اصلا خنده دیگران مهم نیس برام چون طبعا آدم شوخی هستم ولی صحنه های دلخراشی به ذهنم میاد که نمیذاره اون کار رو انجام بدم 

بخاطر همین حتی دویدن برام کار سختی شده فک کنم دو سه سالی هست ندوییدم