2733
2734
عنوان

به عنوان یه خواهر به نظرتون الان ازدواج کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5693 بازدید | 140 پست
منم 19 سالگی ازدواج کردم خیلی خوشحالم(((((((-= کارشناسی سال 2بودم الانم ارشدم تموم شده دنبال دکترا میخوام برم..ارشد هم رتبم 101 شدوووشوهرمم تخصص قبول شد کلا میخوام بگم ما باهم درس میخوندیم وووکلی زندگیم خوبهوووبه همه هم میگم گه مورد مناسب داشتین زوود شوهر کنینووخودمم میخوام دخترامو زود شوهر بدم هههههه
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عسل جون من خودم 20 سالم بود خواستگار داشتم انگار خنگ بودم دور از جون شما اصلا هیچ معیاره خاصی نداشتم شرایطشم

خوب بود ولی بابام گفت نه بچه ای بعد من دانشگاه رفتم ،تو اجتماع و ... تازه واسه خودم معیارهایی دارم ولی بازم به بلوغ فکری

نرسیدم بستگی به این داره که به بلوغ فکری رسیده باشی یا نه
عسل جان اینطور که معلومه خیلی تحت تاثیر ازدواج دوستت هستی و البته توی سن تو اینجور پیروی ها از دوست صمیمی طبیعیه اما این نشون از جوونی و ناپختگیه و احتمال اینکه در آینده پشیمون بشی زیاده توی پست اولم گفتم بستگی به شرایطت داره
اما الان با توجه به رشته ای هم که میخوای بخونی میگم احتمال اشتباهت خیلی بیشتره و بنظرم صبر کنی بهتره
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
صبر کن خانومی

چه عجله ایه حتما موقعیت های خوب و بهتر هم برات پیش میاد الان تازه اولشه چرا باید عجله کنی

حتما اول برو دانشگاه حداقل یک ترم بذار کامل همه چیزو از یک جنبه دیگه ببینی بعد تصمیم بگیر
الان به نظر من تحت تاثیر دوستتی و زوده
ممکنه پشیمون بشی
به نظرم مهم نیست کی ازدواج کنی مهم اینه که بتونی از پس زندگی بر بیایی .مثلا بعضی عقیده دارن اگر زن سنش کم باشه رف گوشکن تره وواقعا این به دلیل عدم اطلاعات زن هست چون توی سن 19 سالگی هنوز وارد جامعه نشده بنابر این حرف گوش کن تره . به ودت نگاه کن ببین میتونی توی زندگی گلیمت رو از آب بیرن بیاری یا نه معذرت میخوام مثل توی سری خورها زندگی خواهی کرد . من خودم در سن 22 سالگی ازدواج کردم ولی واقعا الان فکرمیکنم یه توسری خور اساسی بودم هرچی مادر شوهرم چرت و پرت میگفت جوابشو نمیدادم .
خداوند چو بندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
2706