2733
2734
عنوان

به عنوان یه خواهر به نظرتون الان ازدواج کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5693 بازدید | 140 پست
منم 19 سالگی عقد کردم یعنی ترم 3 و شهریور عروسیمه مرداد 21 سالم میشه من چون بعد از اینکه قبول شده بودم عقد کردم راحت تونستم انتقالی بگیرم ببین به نظر من بستگی به خودت داره و طرف مقابلت خیییلی مهمه خیییلی زیاد من خیلی از شوهرم راضی هستم خداروشکر خیلی خوب درکم میکنه اصلا محدودم نکرده البته ناگفته نماند که ازدواج یکم آدمو محدود میکنه ولی نه خیلی زیاد یعنی اگه شوهرت خوب باشه محدودیتت خیییلی کم میشه فقط بچه محدودت میکنه
الانم با همه دوستای مجردیم در ارتباطم ولی زیاد نه چون واقعا مثل قبل فرصت ندارم درس و شوهر و کارای عروسی تمام وقتمو گرفته اگه طرفتو دوس داری ازدواج کن اگه نه فعلا خودتو درگیر نکن به خاطر دوستت ازدواج نکن اون زندگی خودشو داره توهم زندگی خودتو داری مطمئن باش ارتباطت با دوستت قطع نمیشه
یه چیز دیگه که خییییییییییلی مهمه اینه که بذار جواب کنکورت بیاد بعد تصمیم بگیر چون هنوز معلوم نیست کدوم شهر قراره قبول شی اگه یه شهر دیگه باشی خیلی شرایطت سخت میشه اگه شهر خودتون قبول نشدی زود عقد نکنیااااا وایسا برو دانشگاه بعد عقد کن که بهت انتقالی بدن ولی اگه قبل از دانشگاه رفتنت عقد کنی دیگه بهت انتقالی نمیدن حواستو جمع کم
بعدشم اگه میبینی بعدا هی میخوای بگی من جوونی نکردم ازدواج نکن که با حرفات یه نفر دیگه ام اذیت شه چون کسی زورت نکرده که
من همه خوشگذرونیامو کرده بودم الانم با نامزدم خوش میگذرونم به خاطر همین میگم اگه کامل خوش گذرونی نکردی یکم صبر کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظر من که بستگی به طرفت داره

من که می گم ادم حتی اگه امادگی ازدواج رو هم نداره اما کیس خیلی خوب داره باید ازدواج کنه

برای اینکه امادگیه بعد از چند وقت پیدا می شه اما کیسه خوب همیشه دوباره پیدا نمی شه

پس اگه فکر می کنی خواستگارت ادم خوبیه ازدواج کن چرا که نه

به نظر من ازدواج با مردی که خوبه چه تو 10 سالگی چه تو 40 سالگی باعث پیشرفتت می شه نه پسرفتت

من 24 سالم بود که ازدواج کردم
با اینکه تو خانواده ی ما به هیچ عنوان دختر زیر 22-23 سال شوهر نمی دن اما من اگه همسر فعلیم تو 14 سالگی هم می یومد خواستگاریم باهاش ازدواج می کردم چون واقعا باعث پیشرفتم تو زندگی شده نه پسرفت
خدایا خستم از انتظار.....