2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من دقیقا دو سه روز قبل از انتقال جنینم دکترم که سونو کرد ببینه رحمم آماده هست یا نه گفت فیبروم داری ولی خیلی کوچیکن مشکلی ایجاد نمیکنه( اندازه نگفت) و آی وی اف کردم و بار اوا گرفت کوچولوم هم اسفند دنیا میاد انشالله

2728
بله من دقیقا دو سه روز قبل از انتقال جنینم دکترم که سونو کرد ببینه رحمم آماده هست یا نه گفت فیبروم د ...

چه خوب انشالله به سلامتی.

از من یکی ۴ونبم سانت یکی ۴ سانت و یکی ۳ سانت. نسبت به یکی ۲ سال پیش هر کدوم ۱ سانت بزرگتر شدن. بخاطر شرایطی که دارم میخوام ivf رو تا اخر تابستون عقب بندازم ولی میترسم بازم بزرگتر شن و مشکل ایجاد کنن😞

عزیزم منم مث شما همین تعداد دارم مشکل لوله داشتم تا لولم یکم باز شد باردار شدم مانع بارداری نیس،منم بزرگترین 4 سانته..من بچم سقط شد بازم دکتر میگه علت سقط فیبروم نیس.به شما گفتن قبل انتقال بردارشون؟

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
چه خوب انشالله به سلامتی. از من یکی ۴ونبم سانت یکی ۴ سانت و یکی ۳ سانت. نسبت به یکی ۲ سال پیش هر کد ...

عزیزم چون هزینه آی وی اف زیاده حیف میشه

بهتره اولش برداری بعد آی وی اف کنی

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹