2733
2734
عنوان

اونایی ک کات کردن میشه کمکم کنین

322 بازدید | 52 پست

بچه ها من سه سال پیش ب کسی اشنا شدم ی سال خوب بودیم بعدش بین مون سردی شد و من دیگه نخواستمش . الان دوساله ک سردیم یجورایی قطع ارتباطیم . خیلی اذیت شدم . خواستگار برام اومده چن تا گفتم ن . امروز زده ب سرم بهش پیام بدم بگم دیگه حق نداری پیامی بدی و میخوام ازدواج کنم . ببینم چی میگه واکنشش چیه . قبلا گفتم خواستگار دارم گف اگه منونمیخوای ازدواج کن . اخرین بار ی ماه پیش پیام داد بهم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

حواست باشه توی اب نمکت نزاره 

و به خاطرش خواستگارتو رد کنی 

بعد ببینی ک دیگه خواستگار نداری 

اینا قصد جدی ندارن 

اگه خواستگارت خوبه ، الکی رد نکن 

خواستگاراتو رفت و امد کن ، اون از چشمت میافته 

توی اب نمک گذاشتت ، یعنی نه ولت میکنه ، نه میاد سمتت کامل 

ادم ها یا باید کامل باشن 

یا باید کامل برن 

نصفه و نیمه قبول نکن ، اسیب میبینی 

بعدا میفهمی چی گفتم 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
حواست باشه توی اب نمکت نزاره  و به خاطرش خواستگارتو رد کنی  بعد ببینی ک دیگه خواستگار ند ...

اره میدونم ک نصفه نیمه اس ن این وریه ن اون وری . میترسم بعدها پشیمون شم ک کاش بیشتر صبر میکردم

تموم شده اس دیگه ولی اون بازم پی ام میداد هر چن وقت ی بار

خوب طبیعی 

اون با این نصفه بودنش فکر تو نیست 

تو باید فکر خودت و ایندت باشی از این بازی بیای بیرون 

آدم ها یا باید کامل بمونن 

یا باید کامل برن 

نصفه و نیمه رسم یک زن نیست 

این بازیشه 

و قصد جدی نداره 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
ولش کن عزیزم 

من ول کردم اون ن گاهی پیام میده تو این دو سال خیلی بد بودم باهاش . الان واقعا گیجم . میخوام امروز بگم ک تموم شده باز دلم نمیاد . بعد میگم ن اگه پیام بدم ک دارم شوهر میکنم میگه چون من ی ماهه پیام ندادم پیگیر من شده اصلا حوصله بحث باهاشو ندارم

2706