2733
2739
عنوان

بچه ها کسی شمالی هست؟ ساری

25 بازدید | 10 پست

من اومدم راه اهن بعد میخوام برم ی پلاژ نزدیک دریا بگیرم حالا چون کلا یک نفرم و تنهام ب نظرتون به تاکسی زردا میشه اطمینان کنم منو ببرن؟ چجوری جای نزدیک دریا پیدا کنم قیمتاش چجوریه

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

تو این بارون میخوای بری دریا چیکار؟! 

آره تاکسی زردا تاکسی های تو شهری ما هستن... 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
تو این بارون میخوای بری دریا چیکار؟!  آره تاکسی زردا تاکسی های تو شهری ما هستن...

اخع خوشجلهههه دوس دارم خب

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخع خوشجلهههه دوس دارم خب

خوش بگذره بهت عزیزم

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
2738