2752
2734
عنوان

عمل لابیاپلاستی کی انجام داده

332 بازدید | 28 پست

اونایی که عمل زیبایی لابیاپلاستی انجام دادن بگن با بی حسی بهترع یا بی هوشی....خیلی درد دارع یانه 

کسی که نمیدونه خواهشا کنجکاونشه 

تو فاز نصیحت هم نرین 

ممنون 

من خیلی دوست دارم انجام بدم شنیدم جدید ترین روشش لیزر هست که با بی حسی انجام میشه و نسبت به جراحی دو ...

من پولشو دارم جراتشو ندارم 🤣 میگن بی حسی درد داره خوده امپول

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دیگه هرک طاووس خاهد جور هندوستان کشد ...من میخام چربی هم تزرق کنم 

چربی کجا میزنن.چیکار میکنه

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
دوره نقاهتش سخته.ولی خب بی حسی عوارضش روبدن خیلی کمترازبی هوشیه بی حسی بهتره بنظرم

بی حسی ی کرم میزنن ک کم کم بی حسی تموم میشه ک درنهایت درد احساس میکنی...

بهترین بی هوشیه

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2706