2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسر م بیمارستان رد شد دفعه اول ودوم هم رد شد الان پیش دبستانی مشکلی نداره خداروشکر دخترم هم رد شد عیب نداره تو تولد جرم وکثیفی تو گوششون جمع شده

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
پسر م بیمارستان رد شد دفعه اول ودوم هم رد شد الان پیش دبستانی مشکلی نداره خداروشکر دخترم هم رد شد عی ...

چقدر من گریه میگردم ولی سر دومی چون دیده بودم دیگه ناراحت نبودم

2740
۱۲ روز از تولد گذشته خب 

آره بیمارستان گرفتن رد شد ۲۵ روزگی هم رد شد تست عفونت گرفتن مثبت شد ..... اکنش ب صدا هم مامانم از بس حساس بود بچه خواب بود ی دفعه در محکم می‌بست ی وقتایی تکون نمی‌خورد ی وقتایی هم تکون می‌خورد....ولی کار اشتباهی من بچه دومم رد شد ولی دوتاشون گوششون مشکل نداره صبر کن ی خورده بگذره اگر واکنش مداد برو دکتر

آره بیمارستان گرفتن رد شد ۲۵ روزگی هم رد شد تست عفونت گرفتن مثبت شد ..... اکنش ب صدا هم مامانم از بس ...

اینم یهو با عطسه دختر بچه میپره یه صدای موتور  یهو هم انگار نه انگار. همشم زور میزنه 

چقدر من گریه میگردم ولی سر دومی چون دیده بودم دیگه ناراحت نبودم

الان من‌مثل تو گاهی صدا بلند یهو میپره گاهی نه الان تازه خواب رفته بود قاشق با سینی زدم چشاشو وا کرد ولی خواب عمیق رفت بعد ۵ ضربه چشاشو وا کرد یهو از جاش نپرید

2706