2733
2739

دوسالش تازه تموم شده ینی وقتی میخوابه اصابم ارومه دختر دیگم سه سال ونیمشه...

دختر کوچیکم تا بیدار میشه عذاب الهی شروع میشه یه سرع جیغ جیغ جیغ بی تابی یه چیزی میخواد یا دادو جیغ و سرو صدا بخاطرش هیچ جایی نمیتونم برم بخدا قسم پشیمونم کرده همش میگم ای کاش خدا تورو نازا میکرد ک‌خودتو بدبخت کردی... بچه ها چیکارش کنم دارویی چیزی نیست بدم بهش بخوره اروم بشه بخدا دارم عذاب میکشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خودتو آروم کن. ملایم‌تر باشی .اونم خوب میشه.

بیشتر باهاش حرف بزن محبت کن تشویقش کن. براش جایزه بذار.

کسایی که می‌خوان ختم سریع قرآن انجام بدهند از روخوانی تحدیر استفاده کنن.یا برنامه رو خوانی قرآن تحدیر نصب کنن.

بهش چای کاکائو نده

فست فود و نوشابه و پفک و اینا هم نده

نزار زیاد بشینه پای تلویزیون و گوشی 

هرچقدرم جیغ زد واکنش نشون نده 

تضمینی بعد یه مدت خوب میشه کم کم

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2706