2733
2734
خب اگه سختته کمکش کنی اصلا نیا داخل تاپیک که بخوای راه حلم بدی 

بتو ربطی نداره، دوس دارم بیام، شما نخود اشی،، خدوت چرا اومدی چی گفتی بهش، راحت نمیشی، همین، اونم دیگهه خودشو نکشت، 

خب اگه سختته کمکش کنی اصلا نیا داخل تاپیک که بخوای راه حلم بدی 

فقط امضات😂😂😂😂😂

اتل متل یه مورچه قدم میزد تو کوچه اومد یه کفش ولگرد پای اونو لگد کرد مورچه یه پاش شکسته راه نمیره نشسته بابرگی پاشو بسته نمیتونه کارکنه دونه هارو بار کنه تو لونه انبار کنه حتما داری با ریتم میخونی؟؟؟!!! از سنت خجالت بکش 😂😂    😂 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ️.                                                        خدایا اگه من گناهی میکنم ازم ناراحت نشو ، حتما حکمتی توشه🥲😂️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بتو ربطی نداره، دوس دارم بیام، شما نخود اشی،، خدوت چرا اومدی چی گفتی بهش، راحت نمیشی، همین، اونم دیگ ...

اینجا سایت عمومیه و گزینه ریپلای داره نظری هم که میدی به همه ربط داره 

من هیچیم نگفته باشم شرف داره به اینکه راه خودکشی نشون بدم 

تنهایی ام را شیر خواهم داد                                                       اوضاع را تغییر خواهم داد.                        اندامی از اندوه می سازم.                                                            با قوز پشتم کوه می سازم.                          باید که جلاد خودم باشم.                                                           تفریق اعداد خودم باشم :)                      
امپول هوا بزن به رگت منم میخام اینکارو کنم

میفهمی اگه این کارو کنه تو مصبب مرگشی؟

اتل متل یه مورچه قدم میزد تو کوچه اومد یه کفش ولگرد پای اونو لگد کرد مورچه یه پاش شکسته راه نمیره نشسته بابرگی پاشو بسته نمیتونه کارکنه دونه هارو بار کنه تو لونه انبار کنه حتما داری با ریتم میخونی؟؟؟!!! از سنت خجالت بکش 😂😂    😂 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ️.                                                        خدایا اگه من گناهی میکنم ازم ناراحت نشو ، حتما حکمتی توشه🥲😂️ 
میدونی با شعار دادن چیزی درست نمیشه،، الکی بیام شعار بدم 

اونقت همه روانشناس ها ببندن!

که شعار خوب شدن میدیم..

من با یک میسو زندگی میکنم که بهم گفت که: ازت خواستم از زندگیم بری و پیشرفت کنی !چرا زندگی مو با خودت بردی :) فهمیدم که من پدری داریم یک میسیو هست..:)
میفهمی اگه این کارو کنه تو مصبب مرگشی؟

نه 

اگه بخواد واقعا خودکشی کنه یع راهی پیدا میکنع ربطی به من نداره

تازه من خودمم میخام این کهرو کنم

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشسته پشت دو پلکم هزار اقیانوس،رهاکنید مرا تا وسیع گریه کنم... خدا ، من خدا ندارم🖤جون مامانت لایکم نکن😡. تیکر بارداری نیست😍اقایون درخواست دوستی ندن لطفا قبول نمیکنم:/
شرف داری به ما چه، با اون بودم، نه شما، خودتو ننداز وسط، 

اگه فقط با اون بودی میتونستی بری خصوصی گفتم که اینجا سایت عمومیه 

تنهایی ام را شیر خواهم داد                                                       اوضاع را تغییر خواهم داد.                        اندامی از اندوه می سازم.                                                            با قوز پشتم کوه می سازم.                          باید که جلاد خودم باشم.                                                           تفریق اعداد خودم باشم :)                      

پسر عموم ۷۰روز پیش خودکشی کرد و نامزدش که دختر عموم بود هفته پیش و فقط به جوونی خودشون ظلم شد ماهم دلمون میسوزه ولی زندگی ادامه داره و هرکسی داره به زندگیش ادامه میده فقط اونا اینده قشنگی که میتونسن داشته باشنو خراب کردن

خدایا نگهدار دخترم و همسرم باش💕🧿👨‍👩‍👧
اگه فقط با اون بودی میتونستی بری خصوصی گفتم که اینجا سایت عمومیه 

خب که چی، شدی روانشناس، بچه کوچولو، چی از زندگی  میدونی،، برو دنبال  درست، بچه، بازم عمومی باشه با تو نبودم، نخود جان

خب که چی، شدی روانشناس، بچه کوچولو، چی از زندگی  میدونی،، برو دنبال  درست، بچه، بازم عمومی ...

آره واقعا اشتباه از من بود که با احمق بحث کردم 

2706