2733
2734

واقعا از بعضیا متعجبم!!بنده خدا داره از خودکشی حرف میزنه،بقیه بجای اینکه بیان بهش کمک کنن،دارن راههای خودکشی آموزش میدن.چرا خودکشی؟مگه فقط شما مشکلات دارین؟بقیه ندارن؟راهش فرار از مشکلات و خودکشی کردنه؟واسه مردن عجله نکن،همه ما یه روز میمیریم.سعی کن مشکلاتت رو حل کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نکن عزیزم خواهش میکنم چه مشکلی داری که این قدر حاده😔

مشکلم اینه ۱۸ سالمه قراره طلاق بگیرم ب زور خودم ازدواجم کردم بابام دیگه قبولم نمیکنه... بعد طلاق با این سن تک و تنها ...

آخر ی شب این گریه ها سوی چشامو میبره...
مشکلم اینه ۱۸ سالمه قراره طلاق بگیرم ب زور خودم ازدواجم کردم بابام دیگه قبولم نمیکنه... بعد طلاق با ...

وای خدا😔😔😔مشکل شوهرت چیه

اتل متل یه مورچه قدم میزد تو کوچه اومد یه کفش ولگرد پای اونو لگد کرد مورچه یه پاش شکسته راه نمیره نشسته بابرگی پاشو بسته نمیتونه کارکنه دونه هارو بار کنه تو لونه انبار کنه حتما داری با ریتم میخونی؟؟؟!!! از سنت خجالت بکش 😂😂    😂 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ️.                                                        خدایا اگه من گناهی میکنم ازم ناراحت نشو ، حتما حکمتی توشه🥲😂️