2733
2734
عنوان

تهوع های غیر قابل کنترل بچه

144 بازدید | 17 پست

مدتی هست با یک چالش خیلی بزرگ‌مواجه شدم که خودمم دق کردم ازش.

پسرم ۶ ساله و نیمه است. از بدوتولد که نارس دنیا اومد مشکلات بلع و اینا داشت تا بزرگ شد بهتر شد. الان بلد نیست تف کنه یا مسواک میزنه آب بزنه رو دهانش بریزه. یا تهوع که داره خوب نمیتونه بالا بیاره..حالا مشکل من این نیست  اینه که مدتیه با کوچک ترین خامه یا کیک یا مثلا هر چیزی که بهش نسازه فوری حالت تهوع میگیره و تا چندین روز ادامه داره و قطع نمیشه و حتما حتما باید بستری بشه.

دکار فوق تخصص گوارش کودکان و فوق تخصص کودکان هم بردم کل ازمایشات و سونوگرافی های رنگی و انواع رادیولوژی های رنگی را از کل دستگاه گوارش یعنی از دهان تا مقعد گرفتن سالمه.

اما باز هم حالت تهوع رهاش نمیکنه گاهی.

دیشب تولد داداش کوچیکه بود من دور از چشمش کیک پختم قایم کردم طبقه پایین یخچال رفته اینقدر تجسس کرده پیدا کرده برداشته خورده حالا از دیشب افتاده😥 

داروهای خوردنی مثل شربت اندامین و قرصش رو پسرم اثر نداره . دمنوش نعنا و پونه هم نه. واقعا موندم چه کنم از دستش کاش دستم‌میشکشت بعد مدت ها کیک نمیپختم😢

حالا دوباره باید بستری بشه😥😥😥 

لطفا قضاوت نکنید اینجا گفتم تا کمی درد دلمو گفته باشم.

من کل زندگیمو برای این بچه در تلاش بودم و هستم حتی بیشتر از اون دوتا بجه ام به پسر بزرگم‌میرسم اما همیشه رنجوره.

دعا کنید خدا توان بهش بده بماریش رفع بشه.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا قوت 

قطعا بهشت زير پاى مادران سرزمين من هست 🌹🙏❤️

عزيزم اين بچه،احتمالا مشكل صفراوى داره ،صفراش غليظ اينطورى ميشه 

بفرستش ورزش ،غلطت صفرا كم ميشه ،طب سنتى در كنار درمانهاى مدرن حتما به شما كمك ميكنه 

برا تف كردن اينا هم كه غصه نداره ياد ميگيره والا من مامانم آب نمك ميگه غرغره كنم خفه ميشم اون كه بچه ايت 

ب همشون اندازه برس حب حسودی نکنن اونا

اشکال نداره حالا کاری نکردی ک چرا باید چیزی بگیم

نمیشد ک ب خاطر مشکل این بچه کیک درست نکنی یا کیک نخری ک...

اگر دکترا هیچ نظری ندارن هیچ درمانی پیدا نکردن دیگ ما چی بگیم چیز بیشتریم نمیدونیم

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     
پسرتون حساسیت به گلوتن نداره  ؟؟

نمیدونم پزشک گوارشش که یک سری آزمایشات نوشت انجام دادم نمیدونم گلوتن جزشون بود یا نه. ولی بعد کلی بستری و ازمایش و سونو گفت این بچه هیچیش نیست معده اش گاهی به یه ماده خوراکی ممکنه واکنش نشون بده ...منم نمیدونم اون ماده چیه.چون مثلا کیک میخوره حالش بد نمیشه اما گاهی همون کیک بیمارستانیش میکنه یا مثلا شیر میخوره سالمه چند روز بعد همون شیرو با هویج یا شیر موز یا شیر عسل یا دنت میخوره بالا میاره...واقعا نمیدونم چه چیزی بهش نمیسازه خامه را فعلا مطمئن شدم😑

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
2740
نایب بگیر برات چله حق شناس برداره حاجت روا میشی حتما

چجوریه عزیزم برام توضیح میدی...

حتما همینه فک کنم انشالله خوب بشه خیلی سخته بچه ت بیمار باشه

من پسرم نان میخوره چیزیش نمیشه.

ولی گاهی به بعضی کیک ها واکنش میده. یا مثلا حلوا خرما کوجولو بود دادم بهش بالا اورد دیگه ندادم. گاهی شله زرد میخوره اگر بیشتر از چند قاشق بخوره حالش بد میشه. خامه صبحاته با عسل یا شیره میخوره چیزیش نمیشه اما خامه کیک گاهی حالش بد میشه . دنت یا شیر موز شیر هویج شیر طالبی میخوره حالش بد میشه اما شیر خالی بهش میدم اما کم چون میترسم.

یه روز مثلا ابمیوه خورده بود تو مهمانی رفته بودن با باباش حالش بد شده بود اما همون آبمیوه را چندین بار خورده بود.

بستنی همیشه میخوره اما ممکنه یکبار بهش نسازه.

کلا موندم چه بخوره بده چه بخوره خوبه😑

من پسرم نان میخوره چیزیش نمیشه. ولی گاهی به بعضی کیک ها واکنش میده. یا مثلا حلوا خرما کوجولو بود دا ...

ب نظرم یباردیگ ببرش ی دکتر دیگه شایدتشخیص بده و خودتو بچت راحت شین

چجوریه عزیزم برام توضیح میدی...

توی نت سرچ کنی دستورش میاد توی تلگرامم بزنی حق شناس کانالش میاد ک نایب بگیری

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر تو شدن بهترین کاری بود که در زندگی کردم🌱
من پسرم نان میخوره چیزیش نمیشه. ولی گاهی به بعضی کیک ها واکنش میده. یا مثلا حلوا خرما کوجولو بود دا ...

سلام ،دختر من هم تا یه مدت نمیتونست مرغ بخوره یعنی میخورد بالا می‌آورد من به همه جی شک کرده بودم به جز مرغ،یه بار رفتیم مهمونی آب مرغ ریختم رو ته دیگ براش آخر شب کلی حالش بد شد و آورد بالا،ما بیشتر از یکسال مرغ نخریدیم ولی خدارو شکر بعدش خوب شد ،انشالله که بچه شما هم خوب میشه، یه سر برید پیش دکتر طب سنتی،میشه درخواست دوستی رو قبول کنید 

سلام ،دختر من هم تا یه مدت نمیتونست مرغ بخوره یعنی میخورد بالا می‌آورد من به همه جی شک کرده بودم به ...

درخواست نیومده  برام ...

بچه من دوباره الان دچار تهوع مکرر شده الان چند روزه دیگه نمیدونم چکارش کنم کلا کلافه شدم

سلام ،دختر من هم تا یه مدت نمیتونست مرغ بخوره یعنی میخورد بالا می‌آورد من به همه جی شک کرده بودم به ...

پسر من جوجه کباب خیلی دوست داره میخوره اما دقیقا دو روز پیش خانه عمه اش یه ذره از آب مرغ ریختم روی پلو خورد چند لحظه بعد حالش بد شد تو خانه عمه اش کلی بالا اورد . حالا دو روزه دست از سرش برنداشته تهوع یعنی ممکنه اینبار به مرغ حساسیت داده...

تو خانه درست میکنم‌چیزیش نمیشه