2737
2734

سلام دیروز بردم یچه بیقرار بود و....ابریزش بینی و.....رفتیم دوبار تست کرد گفت جواب نمیده و......یه ماه بعد بیاید از دیروز هردمون گرفته و ناراحت از استرس دارم میمیرم خدای نکرده مشکلش جدی باشه چیکار کنم امروز وقتی گریه میکرد شوهرم صداش میکرد یا ای اوی میکرد یه لحطه ساکت میشد ولی وقتی خوابه صداش کنی چیزی اتجام نمیده یا یه هفته پیش داشت جیش میکرد یهو دخترم خیلی بلند داد زد داره جیش میکنه با اینکه بیدار بود یهو تکان خورد مثل ادم بزرگا که یهو میترسن خدایا چرا ما یه روز خوش نداریم. دوهفته هس دنیا اومده البته سزارین بود اگه طبیعی بود ۳ ۴ روز پیش دنیا میامد. تست شنوایی تو بیمارستانو تو اتاق عمل انجام نداده باشن تو بیرون انجام ندادن فقط دوبار پزشک اطفال اومد گفت هنه چیش خوبه 

دونفر تو دوستام گفتن برا مام اینجوری شد یکیش گفت بار دوم نرفتم اون یکی گفت رفتم خوب بود یا یکی دیکع دوهفته قبل منه. امروز زنگ زدم میگه بیمارستان تست نمیگیرن مگه و.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب میگی از صدای بلند میترسه یعنی اوکیه. صدای جغجغه یذره دور تر از صورتش دربیار ببین دنبال صدا میگرده

تازه دوهفتس ها درضمن اگ طبیعی دنیا میامد الان ۵ روز بود به نظرت نوزاد دوهفته ای به صدا واکنش میده؟

2740
دونفر تو دوستام گفتن برا مام اینجوری شد یکیش گفت بار دوم نرفتم اون یکی گفت رفتم خوب بود یا یکی دیکع ...

بچه من تو بیمارستان گرفتن جواب ندادگفتن جرم داره ادرس دادن یک ماه بعد ببریم شنوایی سنجی دوباره تکرار کنید گلم نگران نباش چرا الکی استرس میگیری 

تازه دوهفتس ها درضمن اگ طبیعی دنیا میامد الان ۵ روز بود به نظرت نوزاد دوهفته ای به صدا واکنش میده؟

عزیزم من نوزاد نداشتم تابحال هنوز باردارم .الان به مامانم گفتم‌ میگه بچه ی خالم هم اینطور بوده دفه دوم که بردنش اوکی بوده و مشکلی نداشته

برامنم اینطوری شدتازه پسرم ۱۵یا۱۸ماهش بود تستش منفی جواب دادارجاع دادن گوش وحلق وبینی(ببین براشماجواب نداده برامامنفی جواب داد)بردیمش دکترگوش گفت ازعفونت پرده گوشش عقب رفت داشته براهمین باداروخوب شدودفعه بعدی جوابش اوکی شد

نگران نباش پیش میاد بعدشم بچه بیقراربوده خواب نبوده سرماخورده همه اینادلیلشه 

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...

طبیعیه 

من دخترم تو بیمارستان تست گرفتن اصلا به صدا واکنش نداد

گفتن ببرمش دوباره

اوردیمش خوبه چن روز گذشته بود در محکم بهم خورد از جاش پرید

به دکترم گفتم پس دخترتو نیار مشکلی نداره،نوزاد تو گوشش اب و ایناست وقتی دنیا میاد چن روز اول زیاد پیش میاد نشنوه

الانم سه سالشه

یه مامان بابا با موهای موج دار معمولی🤨این مامان بابا یه روز فکرشم نمیکردن♦️یه پسر با موهای خیلی صاف و لخت ♦️ و یه ♦️دختر تپلی با موهای خیلی فرفری ♦️داشته باشن😍😂من و همسرم وصیت کردیم که بعد از فوتمون اموالمون به صورت مساوی بین دختر و پسرمون تقسیم شه،دختر مو فرفریه من باید بدونه هیچوقت سهم کمتری از داداشش نداره♥️من یک مادرم🤱هیچ کس مرا مجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را ،تا بدانم لبخند کودکانه اتان می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشد🌿من نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین🌍بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی شماست،من هیچ نمی خواهم،دست کودکیتان را میگیرم تا شمارا به فرداهای زیبایتان برسانم👩‍👧‍👦این رسالت وتکلیف من است وهیچ منتی از من بر شما وارد نیست، من با اختیار خود و عشق شما را به این دنیا خوانده ام❤❤از سال ۹۴ پیشتون تو سایتم،داستان زندگیم چن روزی پربازدید بود،همونم که کلی بهتون میگفتم دعا کنید خدا بهم یه دختر بده یادتونه؟🌼وبه آرزوم رسیدم😍

نه بابا طوری نیست. این شنوایی سنجیا همش استرسه.

سر پسر بزرگه همینطوری بودم من. یبار دستگاه جواب نمی‌داد یبار بچه بی قرار بود. مکافات داشتیم.

پسر کوچیکه رو کلاً نبردم شنوایی.

شوهرم میگه ببریم میگم وقتی از صدای بلند میترسه، وقتی اسمشو میشناسه، وقتی طرف صدا برمیگرده لازم نیست ببریم.

الان ۶ ماهشه.

دل گنده شدم😂

2706