2733
2739

کسی چیزی میدونه در موردش علائم بچه ام خیییلی ابمیخچره ادرار زیاد داره ولی بی اشتهاست کلا غذا نمیخوره شبا خیلی بیدار میشه آب بخوره تا به دکتر گفتم گفت آزمایش بده منتظر جوابشم گفت مشکوکه قندی داشته باشه 😭

لایک عنوان تایپیکی که لینکش رو گذاشتم اگر تا آخر هفته ۱۰۰ صلوات هدیه دادین ولی اگر کسی ۱۰۰۰ تا هدیه داد بنویسه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12380600/بر-محد-و-آل-محد-صلوات

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه بابا نمیشه چون فقط پرنوشی داره بگیم دیابته که.بعضی بچه ها اینجورین زیاد اب میخورن که خب قطعا اون همه اب باید ادرار بشه دیگه.تحرک داره و گرمشه عطش داره نگران نباش

درخواست دوستی نمیپذیرم
2740
وااا اروم باش بچه منم ی عالمه شبا اب میخوره و بیدار میشه اشتهام نداره چ ربطی داره اخه عزیزم ادارا زی ...

بچتون چند وقتشه  آزمایش دادین مشکلی نداشت شما هم لاغرررر؟

نه بابا نمیشه چون فقط پرنوشی داره بگیم دیابته که.بعضی بچه ها اینجورین زیاد اب میخورن که خب قطعا اون ...

خدااااکنه همین باشه ک میگی خیلی میترسم اخه خیلی لاغر 

احتمالا کم خون باشه دختر من آب زیاد میخورد غذا نداشت آزمایش دادیم گفت کم خونی داره به غذاش خوب برس و ...

خدا کنه مشکلش کم خونی باشه چون میدونم رفع میشه با غذا با داروولی قندی آخهههه اونوکجای دلم بزارم😭

خدااااکنه همین باشه ک میگی خیلی میترسم اخه خیلی لاغر 

دختر منم لاغره هیچیییی نمیخوره همون شیر هم درست نمیخوره با سرنگ میدم بهش .بیخود خودتو نترسون من دارم میگم نیست.دکتر خواسته مطمئن شی

درخواست دوستی نمیپذیرم