2737
2734
عنوان

درد گوش کودکم

76 بازدید | 12 پست

سلام خانوما پسرم آنفولانزا گرفته بود یکی دو روز بود خوب شده بود،دیروز بردمش حموم اولش گفت گوشم تق تق صدا میده،گفتم حتما کف رفته توش،عصر خوابید بلند شد گفت گوشم کیپ شده،بعدم گفت درد شدید داره،استامینوفنم دادم خوب نشده،همش داره گریه میکنه،هفت سالشه،واسه صبح از دکترش وقت گرفتم،حالا تا صبح چیکار کنم؟

سلام

حوله گرم کنید جوری که داغ بشه ولی داغیش پوست رو نسوزونه

بذارین روی گوشش یکم آرومش میکنه

ولی میگم حتما قبلش روی پوست یه قسمت دیگه امتحان کنین که نسوزونه

رویا نویس اسم آنلاین شاپ لوازم تحریرمه😍 لینک کانالم👇 https://eitaa.com/joinchat/3458531743Cc2b5807702  من یه مامانم که تصمیم گرفته هزینه‌ی رشد و پیشرفتش رو خودش پرداخت کنه😁🙃❤️ داستان تولد رویانویس ابتدای کانالم سنجاق شده🌱✨️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لایک عنوان تایپیکی که لینکش رو گذاشتم اگر تا آخر هفته ۱۰۰ صلوات هدیه دادین ولی اگر کسی ۱۰۰۰ تا هدیه داد بنویسه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12380600/بر-محد-و-آل-محد-صلوات

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  

دختر منم ی بار سرماخورد شب گفت گوشم درد می‌کنه نصف شب از گوشش ترشح مثل آب شروع کرد ب اومدن صبح بیدار شد تحمل صدا حرف زدن رو هم نداشت گریه میکرد گوشم درد می‌کنه و آب خون از گوشش میومد بردم دکتر گفت عفونت پشت گوش زیاد شده پرده گوش رو پاره کرده فقط دستمال در گوشش بود ی ریز آب خون میومد خداروشکر بعد چندماه خود ب خود ترمیم شد حالا چندوقت پیش بیدار شد گفت گوشم کیپ شده مثل وقتی تو هواپیما یجوری شده بردم دکتر معاینه کرد گفت گوشش پر اشغاله ی قطره داد گفت اینو بریزه یهو ی صدا تق میاد گوشش باز میشه اگه نشد ببرش شستشو بده آخرم گفت خوب شدم منم نبردم برا شستشو ولی حتما ی بار میبرمش

2738
استامینوفن خوبش نمیکنه

اگر صلوات دادین لطفا همون تایپیک من رو لایک کنین چون میشمارم ولی اینجا نه چون نمیدونم چرا پستم لایک شده

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  

پسر منم بد انفلانزا اینجوری شد گفت گوشم صدا میده کیپ دست میزنم درد میکبره بردم دکتر معاینه کرد گفت سالمه گفتم درد داره گفت نوار بگیر ک گرفتم گفت عفونت داره بهش ۱۴روز انتی بیوتیک قوی داد ک هنوز تموم‌نشده 😢تازه واکسن هم زدم براش اینه

پسر منم بد انفلانزا اینجوری شد گفت گوشم صدا میده کیپ دست میزنم درد میکبره بردم دکتر معاینه کرد گفت س ...

دکتر پسر منم گفت عفونت داده دارو داد واسه ده روز گفت بخوره بعد ده روز دوباره بیار ببینم