2733
2734
عنوان

رفلاکس نوزاد میشه راهنمایی کنید

76 بازدید | 17 پست

دخترم ۲ ماهشه از بدو تولد همش بالا میورد شیر خشک آپتامیل بهش می دادم به خودش خیلی می‌پیچید زور میزد صورتش قرمز میشد بردمش دکتر گفت آپتامیل اچ آ بده که ۲ روز بهش دادم اصلا نمی‌خورد. دوباره بهش آپتامیل دادم ولی بازم بالا میورد دیروز بردمش دوباره دکتر بهم ببلاک arداد ولی الان تو نت خوندم میگن وزندهی نداره دخترم لاغره دلم براش کبابه

دختر منم اینجور بود اچ آر بشدت بد مزه هست پس شیر خودمو دادمش 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیرشو اینقدر تغییر نده..یه مدت ببلاک ای ار بده. . رفلاکسش کنترل بشه بعد به فکر وزن گیریش باش...با نظر متخصص اس امپرازول بهش بده...وزنش چقدره??

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2728

اخ اخ این رفلاکس خیلی بده. تا یکسالگی باهاش بعد خوب میشه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

برا رفلاکس باید اروغشو کامل بگیری

روی زمین هم نخوابون و شیر بده حتما توی بغلت باشه و پاهاش پایینتر باشه

خودتم چیزای سردی و نفاخ نخور، زیره بخور که خاصیتش توی شیرت بره

زندگی که یک بار زیر سوال نرود، ارزش زیستن ندارد...

پسر منم هرکاری کردم شیرخشک نخورد اپتامیل پپتی باید میدادم 

شیرخودم دادم با رژیم کامل کامل

اما بچهدهای رفلاکس لاغرن هردوتا بچه های من لاغر بودن الان بزرگ شدن و فرقی ندارن با بقیه بچه ها

پس نگران لاغری نباش اصلا

2738
یه سوال دیگه تا حالا کسی از این شیر برای وزن دهی به بچه اش داده که تپل بشه

من پسرم پنج ماهشه رفلاکس داره..از بدو تولد رفلاکس داشت

اس امپرازول بهش داد متخصص..شیرخشکم نان اچ آ

الان8500هست وزنش...وزن تولدش3500

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....