2733
2739
عنوان

یه راهکار معجزه آسا دارم براتون

236 بازدید | 15 پست

سلام

یه راهی معرفی شد بهم برای رفع هر درد و هم و غم و مشکلی. 

من خیلی وقت نیست که باهاش آشنا شدم ولی تا الان سه تا معجزه ازش دیدم. و یه عالمه حال خوب و آرامش. حیفم اومد معرفیش نکنم.

توی ایتا یا هر پیام رسان دیگه ای که دارید یه گروه بسازید به اسم من و امام زمانم، یا هر اسم دیگه ای که دوستش دارید و مناسبه...... توی اون گروه فقط شما عضوید و البته مولانا مهدی عج، هر شب براش پیام بذارید، باهاش حرف بزنید. از در هاتون بگید از خوشی هاتون از حاجاتتون از خواسته هاتون، دنیوی و اخروی، نتایج معجزه وارس را خواهید دید ان شاالله.

هر مدل و هر تیپی که هستید فرقی نمیکنه،امتحانش ضرری که نداره. صاحب الزمان امام و مولای مهربون همه ی ماست.

حاجت روا بخیر

تکیه بر کعبه بزن سر بده آوای ظهور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه قشنگ راحت میشه حرف زد  بدون قضاوت شدن ، بدون ترس ، در اوج اعتماد

دقیقا. و چقدر نوشتن موثره. حواست هست به ادب و ادبیاتت چون مخاطبت هم بی نهایت بزرگه و هم بی نهایت مهربون

2738

کار جالبیه

من وقتی با آقا امام زمان عج درد و دل میکنم یا مثلا میگم آقا چیکار براتون انجام بدم چیکار کنم که ظهورتون زودتر اتفاق بیافته واقعا از درونم جواب میگیرم و حس معنوی فوق العاده ای پیدا میکنم

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
چجوری عضو کنم؟ یعنی با یه شماره دیگه از خودم؟ بعد مگه دونفری میشه گروه زد تو ایتا که نمیشد😶🤔

یه گروه بزن مثلا خودت و همسرت، بعد همسرت را حذف کن، گروه باقی میمونه و تنها عضوش خودتی و البته صاحب الزمان

دقیقا. و چقدر نوشتن موثره. حواست هست به ادب و ادبیاتت چون مخاطبت هم بی نهایت بزرگه و هم بی نهایت مهر ...

عزیزم

دقیقاً همینطوره 

در پناه امام زمان عج باشید انشاءالله

من از دار دنیا یک تو را کم دارم و بس ....پدر .....💔🥀😔