2737
2734

خواهرا لطفا منطقی جواب بدین خودتونو بزارین جای من

من ۲۷ سالمه و اقا ۳۴ خونه داره ماشین داره تو کار خرید و فروش ماشینم هس

نمیتونم بگم خسیسه یا نه اما ما یک سال و دو ماهه رابطه داریم و تو این مدت فقط یه بار یه شاخه گل برام گرفته یه بارم به اصرار خودش بازار بودم یه تومن برام ریخت مثلا خرید کنم واسه خودم بیرون رفتنونم میشه گفت هفته ایی یک باره اونم خارج شهر سر راه یه چیبس و پفک میگیره من ادممیم که نمیتونم بگم این چه وضعشه اما وقتی رابطه و خرج کردن بقیرو میبینم واقعا حالم از رابطم به هم میخوره تا الان نه تولد داشتم نه روز زن نه ولنتاین نه هیچی در صورتی که من تولدشو گرفتم ولنتاینم کادو گرفتم دیدم اصلا نگفت بریم بیرون منم دیگه هیچی نگفتم مثلا سالگردم که گذشت ناراحت شدم گفتم این چه وضعشه تو اصلا منو تو فکرت نیستم گفت نه شونزدهم نبوده خودت گفتی نوزدهم بوده و همون روز که بهش گفتم میشد فردای سالگرد گیر داد که بیا بیرون  در صورتی که میدونس پنج باید برگردم سه و نیم اومد دنبالم (همیشه هم باید منتظرش بمونم)بعد میگه 

دلم برای دخترم تنگ شده کاش الان کنارم خواب بود مث اون موقع هاا کاربری قبلیم@مامانmماندانا

خب بیا بریم توی شهر کیک بگیریم بریم خارج شهر بشینیم دقیقا این گرفتن و رفتن میشد یک ساعت و نیم گفتم نمیخواد من نمیخوام امروز که نیس بعد پیچوندش به رژیم بودنم منم هیچی نگفتم فقط قهر بودم که هر وقتم میگم ناراحتم ازت میشینه مشکلات خونوادگیشو برام میشموره دلم میسوزه پدرش چهار ماهه فوت شده و این با نا مادری و خواهرش زندگی میکنن یعنی بخوام از این حرکاتاش بگم یه کتابه

دلم برای دخترم تنگ شده کاش الان کنارم خواب بود مث اون موقع هاا کاربری قبلیم@مامانmماندانا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا این خودش بچه اخره شیش تا خواهر داره و یه داداش داداشش چهل سالشه خواهر مجردشم چند ماه تز خودش بزرگتره اما همش میگه بابام گفته خواهر و برادرت دست تو امانت یعنی بعدا قراره خرجشونو من بدم 

2731

اما مثلا خوبی هم خیلی داره هاااا مثلا من ادم عصبیم اما اون بی نهایت اروم خیلی صبوره واقعا گاهی حرکاتایی میکنم که میگم هر لحظه ممکنه بترکه سرم اما اون همش شوخی میکنه که ناراحت نباش واقعا چشمش پاکه هاااا خیلی

خسیسه دیگه پیرت می‌کنه تو زندگی 

انتظار داره من بگم پول میخوام در صورتی که میدونه من به بابامم نمیگم انتظار داره براش دلمه قرمه سبزی و.... درست کنم ببرم در صورتی که واقعا نمیتونم بعد مثلا میگه چیکار می‌کنی میگم هیچی هوس کیک کردم نمیگه مثلا میخوای برات بیارم یه تعارف الکی یا نمیگه فردا میریم میگیریم الکی میگه خب درست کن  بعد دیگه هز پیامش یکی در میان میگه اخ هوس کیکاتو کردم

2740

باید خواسته هاتو اولویت بندی کنی اگر چیزای مهم تری هست برات که ایشون اونارو داره ارزش صحبت و مدارا و بودن کنارشو داره 

میتونی خواسته و حستو بهش بگی که جدای از بحث مالی چه کارایی بهت حس بی ارزش بودن میده و دوسداری که برات ارزش بیشتری قائل بشه و برات تایم بزاره و تدارک ببینه و زیاد هم صحبتهاش از مشکلات و گرفتاریا نباشه 

درصدی هم کنج ذهنت این احتمالو بده که ممکنه خساست یا حسابگری داشته باشه اگر واقعا برات قابل تحمل نیست کم کم ارتباطتو تموم کن که اگر به زندگی مشترک هم ختم بشه باز اذیت خواهی شد و فایده ای نداره

حتی میتونی همینو بهش بگی 

درصدی هم کنج ذهنت این احتمالو بده که ممکنه خساست یا حسابگری داشته باشه اگر واقعا برات قابل تحمل نیست ...

دوس دارم گریه کنم