2737
2739

سلام امروز رفتیم شنوایی سنجی گفت جفت گوشاش،واکنش ندارع و یه ماه بعد بیاید ابریزش بینی وگرفتگی داره دکتر گقت بالای ۹۰ درصد ماه بعد درست میشه و احتمالا شیر یا مواد رحم توشه و.......حالا موتدم باید صداش کنم واکنش داشته باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

‌شاید‌آب‌رفته‌توش‌واسه‌همینه‌از‌الان‌نگران‌نباش‌انشاالله‌به‌امید‌خدا‌درست‌میشه

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
2728
کاش نمیرفتم سنجش داغون شدم خیلی گفت واکنش ندارع 

منم نیردم

نمیدونم اشتباه کردم یا نه.ولی الان ۵سال و نیم گذشت

این بچه نوزاد نه خوب میبینه نه خوب مغزش فرمان میده ک دنبال صدابگرده اصلا 

کاش نمیرفتم سنجش داغون شدم خیلی گفت واکنش ندارع 

ول کن بابا حساس نشو بچت اتفاقا سالمه حرف های منفی بریز دور بزار یکم بزرگ تر بشه بچه جون بیوفته ۱۲ روز چه انتظاری داری ۱ماه هنوز نشده زیبای من صبور بااااش

‌شاید‌آب‌رفته‌توش‌واسه‌همینه‌از‌الان‌نگران‌نباش‌انشاالله‌به‌امید‌خدا‌درست‌میشه

از گرفتگی بینی میشع و....گفت. چون گردنش کامل نیس شیر میره توش و......نمیدونم  خیلی داغونم هرچن دو نفر از فامیلا گفتن برا مام اینجوری شد ارجا زدن ماه بعد و نرفتیم. من میترسم بخدا.   خدایا هربلایی باشه سرمن بیار ایم بچع گناه داره توزو به بزرگیت قسم 

2740

[QUOTE=316562987]از گرفتگی بینی میشع و....گفت. چون گردنش کامل نیس شیر میره توش و......نمیدونم  خیلی داغونم هرچن ...[/QUOTاک

اگه‌از‌شیر‌هست‌موقع‌شیر‌دادن‌سرش‌رو‌بزار‌روآرنج‌

دستت‌کف‌دستی‌که‌سر‌رو‌گرفته‌بذار‌زیرباسنش‌

با‌اون‌یکی‌دستت‌هم‌سینه‌ات‌روبیگرطوری‌که‌چهار‌

انگشت‌زیر‌سینه‌ویک‌انگشت‌بالای‌سینه‌این‌جوری‌شیر‌رو‌راحت‌میخوره‌توکل‌کن‌به‌خدا‌درست‌میشه

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم