2733
2734
عنوان

در شرایط باور نکردنی ام :(

190 بازدید | 6 پست

مادرم حالش خیلی بده بیمارستانه 

خودم ام مریضم تو خونه تنها :(

دانشگاهمم کلی عقب افتادم به خاطر مریضی

فقط معجزه میتونه به زندگی منو برگردونه 💔

دنبال شغل نیستم اگر تاپیکی راجبش میزنم صرفا هدفم کمک کردن و ایده دادنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا کمکت کنه. واسه شفای مادرت و روبراه شدن خودت آیت الکرسی خوندم🌹🍃

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
خدا کمکت کنه. واسه شفای مادرت و روبراه شدن خودت آیت الکرسی خوندم🌹🍃

ممنونم🙏

دنبال شغل نیستم اگر تاپیکی راجبش میزنم صرفا هدفم کمک کردن و ایده دادنه

وای خدایااا تازه اومدم اتفاقی این چی بود دیدم💔 برا هردوتون دعا میکنم داداشم، اگه خواستی با یکی حرف بزنی من میشنوم

میدونی من کی هستم؟ من یه دخترم که دنیا بهم یاد داد چقدر خودمو هم دوست داشته باشم! من خودمو باوجود نقص‌هام از بهترین‌ها میدونم! خودمو تو آیینه جهان از زیباترین‌ها میبینم و خودمو به راحتی وابسته و چرک نویس هیچ احساسی نمیکنم! مذهبی نیستم ولی عاشق خدام♡یکی از راه‌های درمان غمگین‌ترین بیماری دنیا صحبت با خداست "تاثیرش رو هر روز میبینم:)" وقتی حس کردی تنهاترینی، نیاز داشتی با کسی درد دل کنی اول باخدا حرف بزن بعد منو تگ کن باهات حرف بزنم♡سوال کنکوری داشتی بپرس طبق تجربه راهنمایی میکنم آقایون! ناموسا اگه واسه آشنایی درخواست بدی یه سفره از حرفای خوب برات پهن میکنم که جمع نشه🗡